Українці заробляють приблизно стільки ж, як і поляки75% українців, які працюють в Польщі, отримують щомісяця понад 2,5 тисячі злотих (близько 675 доларів або майже 19 тисяч гривень). Про це йдеться в звіті компанії з працевлаштування Personnel Service.

45% українців в Польщі отримують в місяць, за вирахуванням податків, більше 3000 злотих, тобто більше 810 доларів або 22,6 тисячі гривень.

Тільки 4,7% українців отримують мінімальну польську зарплату 1550 злотих, на українські гроші - більше 11,6 тисячі гривень.

За словами президента Personnel Service Кшиштофа Інгльота, українці заробляють приблизно стільки ж, як і поляки.

Він зазначив, що іноді може складатися враження, що українці заробляють більше поляків, але це тому, що вони більш охоче беруть понаднормові години.

Як зазначає видання, з точки зору роботодавців, працівники-іммігранти не дешевше місцевих працівників. І все більше фірм, з огляду на проблеми з набором працівників, схильні платити українцям навіть більше, ніж полякам.

При цьому витрати українських трудових мігрантів досить невеликі. Майже 90% з них витрачають менше 1000 злотих (270 доларів або 7,5 тис. гривень).

Раніше повідомлялося, що в першому кварталі українці перевели з Польщі 2,9 млрд злотих (понад 800 млн доларів).


Друкувати
Найбільш популярні матеріали