З жовтня Нафтогаз піднімає ціну газу на 9,7%НАК "Нафтогаз України" з 1 жовтня 2018 роки збільшить ціну на газ, що відпускається промисловим споживачам на умовах передоплати, на 9,7% (на 1189,2 грн) у порівнянні з вереснем - до 13 тис. 438,8 грн за 1 тис . куб. м (з ПДВ).

Згідно з повідомленням компанії, зазначена ціна актуальна для споживачів, які закуповують газ у обсязі понад 50 тис. куб. м в місяць за умови відсутності боргів перед компанією, а також для 100% -них "дочок" НАК.

Для інших покупців ціна в наступному місяці також зросте на 9,4% (на 1248 грн) - до 14 тис. 586 грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ).

Як повідомлялося, в Україні з 1 жовтня 2015 року в країні скасовано державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і ТКЕ для потреб населення. З цього часу "Нафтогаз України" поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб'єктам господарювання на ринкових умовах.

"Нафтогаз України" об'єднує найбільші нафтогазовидобувні підприємства країни. Холдинг є монополістом з транзиту і зберігання природного газу в підземних сховищах, а також з транспортування нафти трубопровідним транспортом по території країни.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали