На якій позначці зупинилось падіння курсу євро21 листопада курс євро плавно підростає з ранку на світовому ринку. Починалася торгівля на рівні $ 1,1370/€ і до 10 години вийшла на $ 1,1394/€, повідомив Bloomberg. Експерти вважають це реакцією на вчорашні події на нафтовому ринку (ціна Brent впала на 6,4% - до $ 62,53 за барель) і передчувають головна подія дня - рішення по бюджету Італії, яке повинно бути прийнято сьогодні. Близько місяця тому Єврокомісія його нещадно розкритикувала і повернула на доопрацювання.

«Зараз євро відновлюється разом з цінами на нафту. За прогнозом очікується падіння до $ 1,1312/€. Європейська комісія сьогодні оголосить своє рішення з приводу нової версії бюджету уряду Італії. Передбачається, що ЄК відхилить проект, що збільшить ймовірність введення санкцій. Мабуть, це ключова подія дня. Як проміжною підтримкою виступить рівень $ 1,1339/€», - розповів аналітик Альпарі Владислав Антонов.

Вчора курс євровалюти різко скотився вниз.

«20 листопада протягом дня спостерігалися три «ведмежих» імпульси по 50 пунктів. Загальне падіння курсу з $ 1,1472/€ до $ 1,1359/€, склало близько 1%. Цьому сприяло загальне зміцнення американської валюти у відповідь на втечу інвесторів від ризиків і невизначеність навколо Італії, яка не бажає вносити зміни в бюджет. Також тиск на конкурентів долара посилилося через обвал цін на нафту (-7,7%) через сировинні валюти», - зазначив Антонов.

Він сформулював 3 причини для розпродажу євро інвесторами:

падіння цін на європейському фондовому ринку,
продажу італійських облігацій, розширення спреду між прибутковістю італійських і німецьких 10-річних паперів,
занепокоєння серед інвесторів з приводу банківського сектора в Італії.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали