Влада позбавила українців доступних євроавтомобілівПрезидент України Петро Порошенко підписав законопроекти №8487 і №8488 про розмитнення автомобілів на єврономерах.

Зокрема, ці кошти підуть на покриття дефіциту Пенсійного фонду, на індексацію пенсій, на виплати тим, хто отримує мінімальну пенсію.

"Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують завезені з порушенням митного і податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої і до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексацію пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко і недвозначно передбачено законом", - написав П.Порошенко на своїй сторінці в Facebook в п'ятницю вранці.

Він зазначив, що прийняття цих законів є "непростим компромісом між державою і фактичними власниками авто".

"Між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто тільки отримав шанс стати сумлінним платником податків. І ось щоб останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші йдуть на добру справу, їх і вирішили в цільовий метод направити на допомогу пенсіонерам. Від Пенсійного фонду вимагати регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто", - зазначив П.Порошенко.

Він також закликав власників автомобілів з іноземною реєстрацією скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту.

"Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І держава будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це повинно стати аксіомою, і підписання зазначених законів - крок в тому напрямі. Дякую всім за розуміння і здатність до компромісу", - підсумував він.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали