Конкурс для бізнесу «ECO transformation-2018»Журнал «Екологія підприємства» запрошує представників українського бізнесу взяти участь у новому проекті, спрямованому на популяризацію досягнень у сфері зелених змін.

ECO transformation-2018 - проект-відзнака, яка буде вручатися прогресивним підприємствам за досягнення у збереженні навколишнього середовища за результатами року. Кращі українські та західні компанії зможуть в рамках проекту розповісти про свій досвід, результати, популяризуючи збереження довкілля, управляючи іміджем.

Суспільство високо цінує внесок компаній в збереження екології нашої країни і з повагою ставиться до діяльності таких організацій. Ініціатива і своєчасний відгук компаній на питання екології України завжди були і залишаються якісними показниками соціально-відповідального підприємництва.

Проект проводиться за інформаційної підтримки Міністерства екології і природних ресурсів, Міністерства сім’ї, молоді та спорту, Держенергоефективності, Держводагентства та ін.

У грудні 2018 року, в Києві організатори «ЕКОtransformation-2018» проведуть урочисту церемонію, куди запросять всіх учасників проекту, партнерів та спонсорів. Також буде підготовлено в результаті та поширено спецвипуск «ЕКОлідери-2018».

Також в рамках церемонії пройде практичний форум «Екологія та бізнес: кращі корпоративні практики» - масштабний діловий майданчик, де учасники з усіх регіонів зможуть поділитися своїм досвідом та перейняти досвід колег в питаннях реалізації комплексних екологічних програм в бізнесі.

Учасники:


керівники підприємств, які впроваджують «зелені» та прогресивні стратегії, з урахуванням дотримання законодавчих норм охорони навколишнього середовища, раціонального використання ресурсів;
керівники підприємств, які виробляють екологічно чисту і безпечну продукцію;
керівники підприємств, які використовують екологічно чисті джерела енергії;
керівники міст та громад, які активно сприяють зеленій модернізації виробництва в регіонах;
лідери інноваційних програм з енергоефективності та енергозбереження;
лідери проектів еко-інновацій і еко-стартапів.

Як долучитися:


• подати заявку на електронну адресу: [email protected];

• стисло описати досягнення у сфері еко;

• вказати свої контакти.

«ЕКОtransformation-2018» - крок до Оскару у сфері ЕКО!

Детальніше: http://media-pro.com.ua/ecoaward/

Керівник проекту:

Людмила Циганок

тел. (044) 507-2226 (внутр. 359)

тел. моб. (050) 948-0485

email: [email protected]

З питань інформаційного партнерства:

Валентина Кисіль

тел. (044) 507-2227 вн. 303

email: [email protected]

Тетяна Хоменко

тел. (044) 507-2227 вн. 605

email: [email protected]


Друкувати
Найбільш популярні матеріали