Голова Держенергоефективності із представниками турецької компанії обговорив перспективи інвестування у сонячні електростанції та біогазові установки в Україні
Особливості інвестування у «зелені» проекти в Україні у найближчі роки, враховуючи запуск аукціонів, розглянув Голова Держенергоефективності Сергій Савчук із керівництвом турецької компанії «EMSOLT» (http://www.emsolt.com), що спеціалізується, у т.ч. на «чистій» енергетиці.


У портфелі компанії є 60 МВт сонячних електростанцій у різних регіонах Туреччини, а також 6,5 МВт встановлених біогазових потужностей.

У 2017 р. турецькі інвестори зацікавилися українським ринком, запланувавши низку проектів сонячної енергетики потужністю близько 100 МВт.

Компанія вже розпочала встановлення СЕС потужністю 11 МВт в Україні та планує розширення проекту.

Під час зустрічі сторони звернули увагу на ресурсний потенціал українських регіонів та діючі стимули на ринку для впровадження як СЕС, так і біогазових установок.

У свою чергу, С.Савчук представив плани країни щодо переходу на аукціони вже з 2020 р. та особливості участі інвесторів у торгах.

Загалом сторони дійшли згоди щодо необхідності продовжити роботу на українському ринку та готуватися до нових умов стимулювання через аукціони.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності


Друкувати
Найбільш популярні матеріали