Влада саботує інвестиції в Україну, - заявили у ЛяшкаЧерез дії, а точніше, бездіяльність уряду Порошенка-Гройсмана Україна втрачає понад 3% ВВП. Про це заявив заступник Лідера РПЛ з економічної політики Віктор Галасюк.

Як повідомив нардеп, Skoda відмовилась будувати завод в Україні, а це – втрачені 1,4 млрд євро інвестицій та 4-5 млрд євро/рік високотехнологічного експорту. «Це прямий мінус для ВВП і торговельного балансу країни! Ще й 5 000 високооплачуваних робочих місць будуть створені за кордоном, а не в Україні!» – прокоментував він.

За словами голови Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва, незважаючи на візит до Прем'єр-міністра у 2017 році керівництва компанії Skoda і переданий ними перелік 10 умов розміщення в Україні нового заводу, влада навіть не вступила в боротьбу за цю інвестицію. «В тому переліку, до речі, було й прийняття законопроектів про індустріальні парки 2554а-д та 2555а-д і стимули для виробництва електрокарів нашого з Олег Ляшко авторства», – поінформував В.Галасюк.

«В сухому підсумку – Прем'єр Володимир Гройсман включив індустріальні парки в перелік ТОП-35 законодавчих пріоритетів уряду.... і пальцем не поворухнув, щоб провести ці інвестиційні стимули в парламенті через супротив Президента і МВФ. А Міністр економіки Степан Кубів про ці ініціативи РПЛ з того часу ані пари з вуст. Проте багато кажуть про дерегуляцію, приватизацію, лібералізацію та іншу неоліберальну туфту. Очевидно, дуже хочуть подобатись і Банковій і іноземним послам. Інтереси ж української промисловості і суспільства для них другорядні. Тримають українців за дурнів і перетворюють країну на сировинну колонію. Міняти треба цю політику і таких горе-урядників!» – наголосив нардеп.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали