Влада планує підвищити цілий ряд акцизів та зборівВиснаження джерел доходів Державного бюджету України, зумовлене продовженням рецесії в економіці та проведенням неадекватної державної політики в сфері монетарного та податкового регулювання, штовхає владу на підвищення фіскального тиску, у вигляді додаткової індексації акцизів та зборів, повідомляє Економіст.

Мінфін хоче підвищити акцизи на прогнозний рівень інфляції і зростання цін виробників промислової продукції, повідомляється у відповідному проекті закону, що розміщений на сайті міністерства, пише Українська правда.

У записці до проекту зазначено, що ставки оплати за користування надрами, збору за спецвикористання води та збору за спецвикористання лісових ресурсів з урахуванням індексу цін виробників промислової продукції будуть збільшені на 5,5%.

Також у документі сказано, що ставки збору за першу реєстрацію транспортного засобу, акцизного і екологічного податку, податку за земельні ділянки будуть збільшені на 4,8%.

Якщо закон буде прийнятий, то він почне діяти з початку 2014 року.

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, Мінінфраструктури лобіює підвищення акцизів на бензин і дизпаливо, а пропозицію про поетапне зростання ставок уже подано до Кабміну.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали