У серпні в Україну надійшов рекордний обсяг іноземних інвестиційЯк повідомляє Національний банк України, чистий приплив прямих іноземних інвестицій у серпні зріс до 875 млн. дол. США (найвищий рівень за останні 6 місяців). Приплив прямих іноземних інвестицій в Україну з початку року становив 5.4 млрд. дол. США, що на 16.9% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. 92% цих обсягів прямих іноземних інвестицій було спрямовано до реального сектору економіки. Основним інвестором залишається Кіпр, де розміщенні тіньові капітали українських фінансово-промислових груп.

Крім того, реальний сектор економіки продовжував активно залучати зовнішні кредитні ресурси, насамперед довгострокові: чисті залучення в серпні становили 680 млн. дол. США (з початку року – 3.9 млрд. дол. США). Продовжилася тенденція до скорочення зовнішньої заборгованості банківського сектору за кредитами та облігаціями: у серпні – на 177 млн. дол. США, з початку року – на 2.1 млрд. дол. США.

Таким чином профіцит капітального та фінансового рахунків у серпні залишився на рівні попереднього місяця – 2.1 млрд. дол. США. Одним з основних факторів його формування були значні обсяги надходження прямих іноземних інвестицій (ПІІ) і кредитів до реального сектору економіки.

За даними Національного банку України


Друкувати
Гриша
Група: Гості 1 октября 2012 07:27
1


Думаю, что либо статья заказная - провластная, либо автор здорово ощибся, ведь на самом деле различного рода инвестиции в экономику украины продолжают стремительно сокращаться.
Найбільш популярні матеріали