Ганна Герман стала Верховним комісаром руху «Світ без нацизму»У Страсбурзі створено Міжнародний громадський правозахисний рух «Світ без нацизму», який об’єднав національні правозахисні рухи 24-х країн світу, в тому числі США, Росії, Німеччини, Франції, Австрії, Польщі, Угорщини, країн Балтії, Люксембургу, України.

На першій генеральній асамблеї Міжнародного правозахисного руху обрано правління організації. Від України до правління увійшли її перший президент Леонід Кравчук, політичний діяч Ганна Герман, підприємець Станіслав Стукальський (за інформацією вітчизняних ЗМІ, зять Григорія Суркіса) і знаний в Україні активіст антифашистського руху Андрій Гаджаман.

Правління обрало верховних правозахисних комісарів від кожної країни. Верховним правозахисним комісаром від України обрано Ганну Герман. Вона увійшла також до президії правління Міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму».

Перша Генасамблея руху «Світ без нацизму» стартувала в Страсбурзі 8 жовтня, а закінчити свою роботу має 11 жовтня.


Друкувати
swet
Група: Гості 10 октября 2012 23:49
1


це приємно, що від нашої крахни обрали політика, що і в питанні розбирається, і завжди принциповий. та іще й володіє іноземними мовами)
Найбільш популярні матеріали