Корупцію в Україні незабаром буде подоланоОдним з найбільш ганебних явищ новітньої історії незалежної України є корупційні схеми у всіх ешелонах влади, що призводить до згортання конкурентних начал при здійсненні державних закупівель, нецільового витрачання бюджетних коштів, погіршення фінансування соціальної сфери. Ціла низка законопроектів щодо боротьби з корупцією, розроблена талановитими вітчизняними юристами, так і залишається незатребуваною. Висновок один: для боротьби з корупцією потрібні воля і бажання вищого політичного істеблішменту та суспільства.

Громадські організації, незважаючи на низьку активність держави щодо профілактики і обмеження проявів корупції, пропонують альтернативні варіанти подолання корупційного синдрому. Так, громадський рух «Український вибір» продовжує реалізовувати один з головних напрямків своєї діяльності – боротьбу з корупцією. У четвер 21 листопада в Кіровограді з ініціативи Руху розпочала роботу конференція «Проблеми та перспективи розвитку практики застосування антикорупційного законодавства України».

Відкриваючи засідання, керівник програми «Боротьба з корупцією» «Українського вибору» Ігор Кириченко зачитав звернення до учасників зустрічі Віктора Медведчука, лідера Громадського руху «Український вибір». «Корупція в Україні стала національною бідою, реальною загрозою державній та економічній безпеці України. Боротьба з корупцією має стати завданням всього українського народу, як про це сказано в статті 17 Конституції України. Ми вважаємо, що прийняття антикорупційного закону має бути здійснено тільки шляхом всенародного волевиявлення. Спільними зусиллями ми зможемо не тільки розробити дієві способи і механізми боротьби з корупцією, а й втілити їх в життя», – йдеться у зверненні.

Заступник голови Руху «Український вибір» Василь Німченко у своєму виступі підкреслив, що масштаби корумпованості українського суспільства величезні, корупція проникла в усі сфери суспільного життя. «Український вибір» розробив законопроект, за допомогою якого рівень корумпованості можна істотно знизити. У цьому законопроекті перераховані ефективні методи протидії корупції та боротьби з нею, зокрема скасування інституту недоторканності, встановлення кримінальної відповідальності для держчиновників, які зловживають службовим становищем, скасування інституту презумпції винності і багато інших» , – заявив Німченко [1].

Громадські організації пішли тепер іншим шляхом: проводити в регіонах заходи та переконувати суспільство в необхідності більш активної позиції щодо знищення корупційного спруту, який охопив переважну більшість сегментів суспільного життя. Час довів, що лише ті позитивні зміни набувають значних масштабів, які йдуть знизу, а не згори. Кіровоградський прецедент подолання правової неграмотності має отримати продовження в інших регіонах.

Економіст

[1] http://www.versii.com/news/291598/


Друкувати
777
Група: Гості 23 ноября 2013 16:54
1


При этом КОЗЛЕ ( Путинской шавке ) все это и началось.
Ельф
Група: Гості 23 ноября 2013 16:57
2


Все це байки. Скільки ще можна усе це терпіти. Прадіди, діди, батьки, ми терпіли і терпимо оцей страшний фарс. Коли наступить всьому цьому кінець? Мабуть ніколи. Страшна зневіра у всьому. Навіщо тоді жити?
007
Група: Гості 23 ноября 2013 17:31
3


КОГДА СКОВЫРНУТ БАНДУ С ВЛАСТИ
человек
Група: Гості 23 ноября 2013 17:33
4


началось давно и не надо зацикливаться на сегодняшней власти, коррупционеры везде , и во власти, и в жопозиции, чистить надо везде
цеце
Група: Гості 23 ноября 2013 17:34
5


Так тогда некому будет управлять Украиной! Вы доборетесь до колапса! Только и стимула было!!!
Авигея
Група: Гості 24 ноября 2013 13:53
6


От коррупции не защищена ни одна страна. «Человек властвует над человеком во вред ему». (Экклезиаст 8.9). Эти слова точно описывают историю человеческого правления. Во все времена попытки людей, создать справедливое общество сводились на нет, из-за жадности и коррупции. Человек не был создан для того, чтобы управлять друг другом во благо. Людям не хватает мудрости и искренности, чтобы распоряжаться властью правильно и заботиться о себе подобных. Вскоре Создатель очистит мир от коррупции с помощью своего Царства, о котором говорится в молитве « Отче наш», и во главе которого стоит Иисус Христос. В мире, в котором больше не будет злых людей, никто не станет жертвой коррупции. Рай на всей земле скоро станет явью, ведь это — замысел ТВОРЦА!
Kapital
Група: Гості 24 ноября 2013 14:11
7


Американский юморист Марк Твен сказал однажды: «Некоторые почитают высокие чины, некоторые почитают героев, некоторые почитают власть, некоторые почитают Бога... но деньги почитают все».Как никогда прежде люди стремятся иметь больше денег, и погоня за деньгами становится самым важным в жизни многих. В этой эгоистичной погоне на ценности другого рода просто не обращают внимания. Но, вскоре Создатель очистит мир от мошенников. Он это сделает с помощью своего правительства.
ВиталийМ
Група: Гості 19 декабря 2013 08:38
8


Ой, ле-ле... корупція в крові цього народу бож "не помажеш - не поїдеш". Без я тобі-ти мені зупиниться державна машина. Звичайно, батогом можна зменшити рівень макрокорупції, а побутової - ніколи. Хороший народ українці, тільки люди погані:)