Які професії в Україні найбільш затребуваніВпевненіше за інших у пошуку нового роботодавця можуть себе почувати менеджери з продажу та «айтішники».

Про це «Коментарям» розповіла директор рекрутингової компанії «Форсаж» Олена Грищук, інформує еizvestia.com.

За словами Грищук, як і раніше затребувані на ринку менеджери з продажу – особливо якщо вони готові працювати за бонуси, без ставок. Також криза меншою мірою позначилася на ІТ-сфері, орієнтованій на іноземного замовника. Крім того, однією з найбільш затребуваних професій залишаються медики. А ось фінансистам та економістам не позаздриш: у цій сфері спостерігається серйозне скорочення вакансій. Крім того, відбуваються скорочення в держапараті, в результаті чого колишні держслужбовці також поповнюють ряди шукачів роботи.

Що стосується молодих фахівців – випускників вузів, то у них є шанс знайти першу роботу, якщо здобувачі висувають скромні зарплатні запити, починаючи з 2-3 тисяч гривень і просуваючись кар’єрними сходами уже в рамках компанії-роботодавця.

Втім, зазначає директор з розвитку сайту Work.ua, провідний експерт ринку праці Сергій Марченко, молодим фахівцям завжди було нелегко влаштуватися на роботу, і це – загальносвітова тенденція. «Глобальне безробіття серед молоді зараз становить 13,1%, і це майже втричі вище рівня безробіття серед дорослих, – розповів «Коментарям» Марченко. – До речі, Міжнародна організація праці зауважує, що показник співвідношення безробіття серед молоді та серед дорослих сягнув історичного максимуму».

За його словами, по Україні точної статистики немає, але з урахуванням якості вітчизняної освіти не випадає сподіватися на те, що українські випускники затребувані сильніше за одноліток з інших країн. Тому показники молодіжного безробіття в Україні, швидше за все, вище згаданих на 13%.

Як повідомлялося, в цілому, за оцінками експертів, український ринок праці в останні місяці дещо просів, однак ситуація не є критичною і в цілому, навпаки, досить стабільна.


Друкувати
Николай Федоров
Група: Гості 11 ноября 2014 15:03
1


Станьте сами себе работодателем, забудьте о безработице, КЗоТе, самодурах – начальниках, установите сами себе оклад, ездите в отпуск, когда хотите. Законный, простой, доходный, надежный собственный бизнес. Возможности карьерного, финансового, интеллектуального развития. Свободный выбор режима и форм деятельности /онлайн – оффлайн/. Обучение, всесторонняя помощь. Имеем большой стаж и опыт. http://houmbusiness.blogspot.com/
Найбільш популярні матеріали