Проект індустріального парку у Львові нарешті вступає у фазу будівництваЛьвівська міськрада оголосила про розкриття конкурсних пропозицій з вибору керуючої компанії індустріального парку «Рясне-2». На відкритий конкурс надійшла лише одна, але вартісна, на думку мерії, пропозиція – від філії голландської компанії «CTP», зареєстрованої у Львові як «Сіті Парк Львів».

Принаймні, за словами керівниці управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольги Сивак, це компанія високого європейського рівня, яка має значний досвід у реалізації таких проектів, а це й було однією з основних умов конкурсу.

«Ця компанія успішно реалізовує схожі проекти в цілому світі. Багато років вона працює не лише в Голландії, а й у країнах Східної Європи. Конкурс був абсолютно відкритий для усіх, однак, зважаючи на події в країні, подалась лише ця 1 компанія. Було також зацікавлення суто української фірми з Харкова, але, на жаль, вона так і не подала своїх документів», – розповіла Ольга Сивак. - Це велика спеціалізована компанія, яка має відповідний досвід. Вона й будуватиме великий комплекс виробничих приміщень. Компанія має контакти з іншими великими підприємствами і запрошуватиме їх туди. Скажімо, «СТР» має базу контактів, яка охоплює понад 400 таких підприємств, серед яких - Bosch, Siemens, LEGO та інші».

Нагадаємо, що львівський індустріальний парк будуватимуть в мікрорайоні «Рясне-2» на ділянці, розміром 24 га. Там можна розмістити близько 20-30 підприємств, що принесе Львову кілька тисяч робочих місць. Хоча законодавство щодо індустріальних парків в Україні є, наразі жоден такий проект на її теренах не є реалізованим, отож міській владі важливо, аби першим був саме Львів, який зможе дати поштовх іншим міст країни.

Згідно з умовами конкурсу, компанія-переможець будуватиме індустріальний парк у Львові за власний кошт. Місто ж забезпечить підведенням комунікацій до ділянки, на що в цьогорічному міському бюджеті виділено 10 млн. грн.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали