«Кредобанк» спростив оплату комунальних платежів через КредоДайрект«Кредобанк» розширив можливості системи Інтернет-банкінгу для фізичних осіб КредоДайрект. Відтепер чисельні клієнти цього загальноукраїнського банку з центральним офісом у Львові отримали змогу безпечно здійснювати комунальні он-лайн платежі на користь майже 1000 підприємств по всій Україні.

«Наш банк постійно працює над розширенням функціональності системи онлайн-банкінгу «КредоДайрект», аби забезпечити ще більше можливостей для безпечного здійснення будь-яких розрахунків,– говорить директор департаменту електронного бізнесу ПАТ «Кредобанк» Богдан Терлецький. – Відтепер користувачі системи отримали можливість швидко, просто та безпечно, а іноді – і без додаткових комісій оплачувати рахунки за комунальні та інші послуги постачальників на всій території України».

А впровадження онлайн-оплати комунальних платежів стало можливим у співпраці з ТзОВ «Платіжна система «Фінансовий світ» (торговельна марка EasyPay). Відтак оплату можна здійснювати для всіх одержувачів, доступних у системі EasyPay. Беззаперечною перевагою такої оплати через є відсутність потреби надавати конфіденційні дані банківської картки – операція авторизується за допомогою одноразового sms-пароля. Окрім того, більша частина наявних в системі послуг доступна для оплати без комісії.

Система Інтернет-банкінгу КредоДайрект до того ж надає можливість її користувачам отримувати інформацію про актуальне сальдо на банківських картках, безкоштовно поповнювати рахунки мобільних телефонів GSM-операторів України, переглядати залишки за своїми рахунками, здійснювати швидкі платежі на рахунки у будь-якому банку України, створювати та зберігати шаблони для регулярних платежів, а також відкривати депозити без візиту до відділення банку. У системі використовується авторизація за допомогою картки одноразових паролів або за допомогою одноразових паролів в SMS-повідомленнях. Окрім того КредоДайрект має мобільну версію, адаптовану для мобільних пристроїв будь-якої операційної системи та діагоналі екрана, а також мобільні аплікації для систем iOS та Android. Додатковою перевагою системи є знижений тариф на перекази в межах України в сумі до 10 000 гривень – 1 грн. незалежно від суми.

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали