У Львові відбулись Дні польського агропромуУ Львівському виставковому центрі «Шувар – Експо» з успіхом пройшли «Дні Польського Сільського Господарства». Організатором заходу виступив Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві разом із партнерами: Всеукраїнською аграрною радою, Львівською торгово-промисловою палатою та Гуртовим ринком «Шувар».

Зокрема, у межах цього промоційного заходу організатори провели низку подій: виставку сільськогосподарського обладнання та продовольчої продукції, конференцію, а також зустрічі у форматі В2В.

Відтак впродовж двох днів майже 20 польських компаній презентували у Львові широкий спектр своїх комерційних пропозицій, призначених для українського сектора агрохарчової промисловості, сфери технологій, ноу-хау та рішень для сільськогосподарських виробників (зокрема із галузі садівництва, виробництва молока, свинарства, птахофабрик, холодильних підприємств та елеваторів), пропозицій у сфері поставок сільськогосподарської техніки, оснащення та запчастин, кормів для тварин, мінеральних добрив та засобів охорони рослин, а також пропозицій від виробничих груп та виробників сільськогосподарських товарів та харчових продуктів. Українську ж сторону представляли кількасот учасників із усієї України, зокрема сільськогосподарських холдингів та підприємств України.

А під час офіційного відкриття «Днів польського сільського господарства» присутніх привітали консул Генерального Консульства РП у Львові Влодзімєж Сульгостовскі та керівник Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства РП у Києві Малгожата Гавін, яка зазначила, що «сільськогосподарський сектор Польщі та України у майбутньому планують свою діяльність, спираючись на кращі товарообміни між двома країнами, а нинішня подія започаткує наступні зустрічі у сільськогосподарському та споживчому секторі». Микола Кваша, директор Департаменту тваринництва Мінагрополітики України, подякував польським колегам за надання значної партнерської допомоги Україні у євроінтеграційних процесах, а також за послідовну підтримку врегулювання нашої складної політичної ситуації, яка є на сході України. За його словами: «співпраця України і Польщі щодо адаптації вітчизняного аграрного сектору до вимог та стандартів ЄС сьогодні для нас є одним із найпріоритетніших напрямків зовнішніх зв’язків».

Ігор Галущак
Львів


Друкувати
Найбільш популярні матеріали