• 0
Майже 430 млн грн «теплих кредитів» вже видано на підвищення енергоефективності українського житла у цьому році
У розпал весни попит на «теплі кредити» набирає обертів.
Детальніше
 • 0
Львів долучається до світової ініціативи «нуль відходів (Zero waste)
Нині в межах означеної міжнародної програми на розгляді у Міністерстві фінансів та економіки Франції перебуває заявка великої міжнародної компанії Egis щодо виділення грантових коштів на розробку проектної документації для комплексного вирішення проблем з ТПВ у Львові. Про це, зокрема, повідомив народний депутат України та радник міського голови Львова Сергій Кіраль під час публічного обговорення на цю тему.
Детальніше
 • 0
Підприємствам надаватимуть кредити на дотримання екологічних стандартівМіністерство екології та природних ресурсів України зацікавлене у співпраці з держбанком АБ "Укргазбанк" та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) по залученню кредитування екологічних програм.
Детальніше
 • 0
Відновлення лісів – відродження України
Як відомо, 21 березня відзначають в усьому світі як Міжнародний день лісів. Традиційно до цього дня галицькі лісівники, котрі входять до структурних підрозділів Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства (ЛОУЛМГ), підходять не з показовими, а на ділі реалізованими акціями щодо відновлення місцевого лісового фонду, до яких активно залучають місцеве населення, насамперед, підлітків школярів і громадсько небайдужу молодь.
Детальніше
 • 68
Мережа електрозаправок об’єднає Україну та Молдову27 лютого у Львові була встановлена перша зарядна станція для електромобілів з серії трьох, які мають мережею об’єднати не лише ключові міста Західного регіону, а й Україну з Молдовою, повідомляє на свої сторінці Tesla Club Ukraine.
Детальніше
 • 0
Технологія повторного використання води в душі дозволяє економити 80% енергії і 90% водиВисокотехнологічний душ, який переробляє використану брудну воду, може допомогти заощадити на рахунках за електроенергію, пише Dailymail.
Детальніше
 • 0
Австрія хоче заборонити поліетиленові пакети раніше, ніж просить ЕСМіністерство охорони навколишнього середовища Австрії наполягає на добровільній угоді, згідно з якою магазини більше не зможуть роздавати безкоштовні одноразові поліетиленові пакети покупцям, раніше строку, встановленого ЄС, повідомляє Тhe local.
Детальніше
 • 0
Україна збільшила потужність генерації на 183,6 МВт у 2015 роціУ 2015 році генеруюча потужність енергосистеми України збільшилася на 183,6 МВт.
Детальніше
 • 0
Економіст: економіку України врятує екологія
Економічна парадигма України в силу свого розвитку завжди залежала від екологічної ситуації. Вся господарська діяльність здійснює той чи інший вплив на навколишнє середовище. Вплив цей може бути як опосередкований, так і прямий. Прямий вплив здійснюють господарські суб’єкти, які безпосередньо пов’язані з використанням, видобутком, переробкою та реалізацією природних ресурсів.
Детальніше
 • 0
Василь Голян: у держави є можливість зробити природні ресурси основою збагачення українцівПрикметною рисою діяльності нинішньої влади є її вперте небажання дати можливість іноземним підприємницьким структурам, які мають колосальний досвід роботи у сфері господарського освоєння природно-ресурсного потенціалу, зайти у сферу природокористування зі своїм капіталом, зі своїм організаційним та виробничо-технічним потенціалом, а також з високим реноме попередньої роботи на ринку природних ресурсів.
Детальніше
 • 0
Василь Голян: Партнерство держави та бізнесу прискорить економічне зростання в УкраїніУ структурі національної економіки є сектори, активи яких не можуть бути приватизовані у зв’язку з їх вагомою та безальтернативною роллю у процесі суспільного відтворення і забезпечення сприятливих умов життєдіяльності населення.
Детальніше
 • 0
Ігор Лицур: Потрібна сучасна система управління лісовими ресурсами в умовах децентралізації влади
Наявна система управління лісами і лісогосподарським виробництвом не узгоджується з ринковими умовами господарювання, стає на заваді прогресивного розвитку. Функції управління в лісовій сфері надто централізовані, що є причиною обмеження самостійності виробничих структур, особливо на нижньому організаційному рівні, відокремлення апарату управління від працівників лісу, втрати активності в реалізації принципових рішень з питань подолання кризового становища в галузі. Таким чином, на черзі поступове впровадження ринкової системи управління лісами і лісовим господарством, приведення галузевих структур у відповідність з новими вимогами децентралізації суспільства. Виходячи з цього ставиться задача про доцільність встановлення у лісовому секторі економіки двох форм управління: управління лісами і управління лісогосподарською діяльністю.
Детальніше