• 0
Обсяг прямих інвестицій за перший квартал виріс на 13%За січень-березень 2019 року в економіку України надійшло 587,6 млн доларів прямих інвестицій (акціонерного капіталу), що на 13% більше, ніж за аналогічний період 2018 року.
Детальніше
 • 0
Українські підприємства збільшили інвестиції на 17,8%Капітальні інвестиції в Україні в січні-березні 2019 року зросли на 17,8%, тоді як в першому кварталі 2018 року - на 37,4%, повідомила Державна служба статистики в понеділок.

Детальніше
 • 0
Сергій Савчук: Законопроект про «зелені» аукціони прийнято Парламентом у другому читанні!
На засіданні Парламенту схвалено законопроект від 05.12.2018 № 8449-д щодо запровадження системи аукціонів у відновлюваній енергетиці України.
Детальніше
 • 0
Наскільки економічно привабливою Україна виявилась у поточному роціІндекс інвестиційної привабливості України в липні-грудні 2018 року склав 3,07 бали з максимальних 5, свідчать дані опитування 115 топ-менеджерів компаній-членів Європейської бізнес асоціації (ЄБА).
Детальніше
 • 0
Новий проект 100 МВт ВЕС у Запорізькій області за участю світового виробника вітротурбін – ще один приклад привабливості «зелених» інвестицій в УкраїніУкраїна та Данія продовжують плідне партнерство у відновлюваній енергетиці, що відзначилося новою угодою між компаніями «ДТЕК ВДЕ» і «Vestas» - встановлення Орловської вітроелектростанції (ВЕС) потужністю 100 МВт у Запорізькій області у 2019 році.
Детальніше
 • 0
Крупний інвестор подвоїв капіталовкладення в УкраїнуУ січні-вересні 2018 року група "Метінвест" подвоїла капітальні інвестиції у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, до 620 млн дол. Про це говориться в повідомленні компанії.
Детальніше
 • 0
Україна – Німеччина: спільні «зелені» проекти активізують двосторонні економічні процеси та посилять енергобезпекуУ складі офіційної делегації України до Німеччини на чолі із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у III Українсько-німецькому бізнес-форумі.
Детальніше
 • 0
Іноземці збільшили активи в Україні на $333 мільйониОбсяг прямих іноземних інвестицій в Україну за січень-вересень склав 1 710,4 млн доларів, а приріст акціонерного капіталу і боргових інструментів склав 333,8 млн доларів.
Детальніше
 • 0
Підприємства збільшили капіталовкладення в економіку УкраїниОбсяг капітальних інвестицій в економіку України в січні-вересні 2018 року склав 337,0 млрд грн, що на 19,9% більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Державну службу статистики.
Детальніше
 • 0
Західні бізнесмени оцінюють перспективи України позитивноЗахідні експерти та бізнесмени оцінюють перспективи України обережно, але все ж позитивно. А великі компанії та інвестфонди не припиняють свої проекти в країні, незважаючи на військовий конфлікт з Росією.
Детальніше
 • 0
Чи очікує Україну найближчим часом інвестиційний бумПросування України в рейтингу Doing Business на 5 пунктів не приверне увагу іноземних інвесторів до нашої економіки. Вони чекають від нашої країни більш значного ривка, заявив UBR.ua виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко. Україна зайняла 71 позицію серед 190 країн в опублікованому вчора щорічному рейтингу Світового банку.
Детальніше
 • 0
Керівники підприємств планують збільшення інвестиційних витратНаціональний банк констатує, що інфляційні очікування бізнесу покращилися і склали 8,9%, свідчать результати чергового опитування керівників підприємств.
Детальніше