• 0
В травні будівництво зросло на 15,7%Обсяг виконаних будівельних робіт в Україні в травні 2019 року збільшився на 15,7% в порівнянні з травнем-2018, в квітні-2019 до квітня-2018 цей показник зріс на 29,4%.

Детальніше
 • 0
Введення в експлуатацію житла зросло на третинуВведення в експлуатацію житла в Україні за підсумками січня-березня збільшилося на 32,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 р до 2,453 кв. м, за даними Державної служби статистики.
Детальніше
 • 0
Наскільки часто українці користуються іпотекоюБізнес-асоціація URE Club ( "Український клуб нерухомості") заявляє, що частка іпотечних угод не перевищує 3% від усіх угод на ринку нерухомості.
Детальніше
 • 0
Обсяги будівництва від початку року добавили 28,1%Обсяги будівництва в квітні 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросли на 30,2%.
Детальніше
 • 0
Наскільки часто українці користуються іпотечними кредитамиОсновний приріст кредитного портфеля фізичних осіб в банківській системі в 2018 році був досягнутий за рахунок кредитів на споживчі цілі - понад 90%. Внесок автокредитів був на рівні 7%, а іпотека забезпечила всього 2% приросту. Іпотечний ринок ще не відновився, але потенціал для зростання іпотечного кредитування величезний.
Детальніше
 • 0
Попит на торговельну нерухомість в Києві зростаєЧастка вільних площ на ринку торгових центрів (ТЦ) Києва в січні-березні 2019 року знизилася на 0,2 п.п. і склала 2,8%, відзначається в дослідженні міжнародної консалтингової компанії CBRE Ukraine (Київ).
Детальніше
 • 0
Скільки коштує оренда житла в КиєвіВартість оренди житла в Києві за півроку зросла на 19%. Оренда однокімнатної квартири підвищилася на 13%, двокімнатні подорожчали на 18%, а трикімнатні - на 25%.
Детальніше
 • 0
Українські компанії розширюються і масово переїжджають в нові офісиАктивний розвиток українських компаній змушує їх переїжджати в нові офіси. Новим співробітникам просто не вистачає місця, розповів UBR.ua засновник компанії Investment Development Property (IDP) Ігор Черненко.
Детальніше
 • 0
На скільки подорожчали будівельні роботиЦіни на будівельно-монтажні роботи (БМР) в Україні в січні-вересні 2018 року по порівнянні з аналогічним періодом 2017 року зросли на 23,8%, повідомляє Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
В Україні активно розгортається нове будівництвоЗа підсумками січня-вересня 2018 року, будівельні підприємства України вже виконали роботи на 86,5 млрд грн. Індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2017 року склав 105,4%. Про це повідомляє прес-служба Мінрегіонбуду.
Детальніше
 • 0
Квартири якого класу найбільш популярні серед українцівПоловина покупців, які шукали квартиру в новобудовах Києва, цікавилися житлом економ-класу. При цьому елітне житло зацікавило всього близько 10% людей.
Детальніше
 • 0
Столичні новобудови подорожчалиЗа рік середня вартість 1 кв. м квартир в новобудовах Києва збільшилася на 7%. З січня 2018 - на 3,8%. Про це свідчить аналіз первинного ринку житлової нерухомості, опублікований спеціалізованим порталом Столична нерухомість.
Детальніше