• 0
В Україні перевезення вантажів зросло на 9%У січні-травні 2019 року всі види транспорту перевезли 275 млн тонн вантажів, що на 9% більше, ніж в січні-травні 2018 року, повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
Київ отримає кредит від ЄБРР на оновлення транспортної інфраструктуриКиїв має намір залучити у Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) 180 млн євро на оновлення транспортної інфраструктури. Про це повідомив в Facebook заступник голови КМДА Дмитро Давтян.
Детальніше
 • 0
Україна стала самим швидкозростаючим ринком інтернет-реклами в ЄвропіЄвропейське Бюро інтерактивної реклами (IAB Europe) опублікувало свіже дослідження ринку інтернет-реклами AdEx Benchmark 2018. Україна вперше потрапила до звіту і посіла перше місце за темпами зростання, пише ain.
Детальніше
 • 0
Євросоюз має намір формувати в Україні транспортні коридориЄвросоюз зацікавлений у співпраці з Україною в сфері транспорту і в подальшому розвитку і реформуванні транспортного сектору, відповідно до норм і стандартів ЄС.
Детальніше
 • 0
Укртранснафта відновила транзит нафти в країни ЄвросоюзуДержкомпанія ПАТ "Укртранснафта" відновила транзит російської нафти в країни Євросоюзу. Про це йдеться в її повідомленні.
Детальніше
 • 0
Вантажообіг перевізників України збільшився на 2,8%Транспортні підприємства України (без урахування території АР Крим та Севастополя, а також частини зони проведення ООС) в січні-квітні 2019 року збільшили перевезення вантажів на 9,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року - до 218,7 млн тонн, повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
В січні-квітні Україна збільшила експорт електроенергії на 21%Українські компанії в січні-квітні збільшили експорт електроенергії в грошовому еквіваленті на 21% в річному порівнянні, до 132,29 млн дол., за даними Державної фіскальної служби України.
Детальніше
 • 0
В Україні зменшилось споживання природного газуУкраїна за станом на березень поточного року спожила 12,6 млрд кубометрів газу (без виробничо-технологічних витрат), що на 14% менше показників минулого року.
Детальніше
 • 0
Ціну на газ для населення знижено на 3,5%НАК "Нафтогаз України" з 1 травня 2019 у рік знижує ціни на газ ціни на газ для населення і теплової генерації. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НАК.
Детальніше
 • 0
В Україні вводять пеню за комунальні боргиСтаття закону "Про житлово-комунальні послуги", прийнятого парламентом у листопаді 2017 року, про введення пені за житлово-комунальні послуги вступає в силу з 1 травня 2019 року. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на текст закону.
Детальніше
 • 0
Україна повертає втрачені транзитно-логістичні перевагиКитай може прокласти логістичний коридор в ЄС через Україну. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на міжнародному форумі "Один пояс - один шлях" в Пекіні.
Детальніше
 • 0
Які тарифи за комуналку виростуть в 2019 роціОднією з основних складових видатків домогосподарств в Україні є величина тарифів за комунальні послуги. Надмірний розмір тарифів пов'язаний з тим, що природні монополії (системи газо-, тепло-, електро- і водопостачання) знаходяться у переважній більшості у власності великих корпоративних утворень, які націлені на максимізацію прибутку.
Детальніше