• 0
Бізнесу обіцяють масштабні перевіркиУкраїнський уряд повідомляє про те, що 1 січня розпочинаються перевірки малого і середнього бізнесу. Це пов’язано з тим, що закінчилася дія мораторію на перевірки, який вперше ввели в 2014 році.
Детальніше
 • 0
Банківські рахунки українців перевірять без їх згодиМіністерство фінансів України отримало доступ до банківської таємниці та реєстрів для верифікації пенсій і субсидій. Відповідні зміни до Бюджетного кодексу вступили в силу.
Детальніше
 • 0
Власникам нерухомості в Україні нарахували податку майже на мільярд гривеньНадходження від податку на нерухомість, який громадяни сплатили до місцевих бюджетів, в січні-листопаді зросли на 69,4% до того ж періоду 2017 р до 753,2 млн грн.
Детальніше
 • 0
В Україні зменшують можливості для оптимізації фіскальних платежівДиректори і топ-менеджери великих компаній і підприємств повинні платити єдиний соціальний внесок на загальних підставах з іншими українцями - з усієї суми зарплати.
Детальніше
 • 0
Контролюючі структури оголосили плани перевірок на 2019 рікКонтролюючі органи зараз знаходять порушення в 70% випадках перевірки підприємств і компаній, а штрафи і санкції застосовуються в 40% випадків.
Детальніше
 • 0
Втрати бюджету компенсують за рахунок бізнесуЄвропейська бізнес-асоціація з прикрим здивуванням сприйняла новину про схвалення урядом проекту закону про детінізацію зарплат в Україні.
Детальніше
 • 0
Діюча влада вирішила забрати в українців дешеві квартири та перевірити доходиДіюча влада продовжує політику посилення фіскального тиску на економіку України з метою погашення державних боргів, в які вона продовжує заганяти країну. Однак, іноземні кредити освоюються чиновниками, а повертають їх українці.
Детальніше
 • 0
Українців очікує посилення податкового тиску у 2019 роціВ уряді вирішили погасити зовнішні борги та поповнити бюджет за рахунок простих українців. Відповідні рішення Кабмін прийняв в режимі суворої секретності, затвердивши для винесення на розгляд депутатів ряд законопроектів.
Детальніше
 • 0
Чи відшкодує влада бізнесу заборгованість з ПДВУ проекті держбюджету-2019, кошти на відшкодування «старих» сум ПДВ не закладені. Така ситуація викликає стурбованість Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), яка неодноразово зверталася з проханням повернути узгоджені суми ПДВ.
Детальніше
 • 0
Бізнесменам вводять нову модель перевірокДо кінця 2018 року контролюючі органи повинні перейти на ризик-орієнтовану модель перевірок українського бізнесу.
Детальніше
 • 0
Фіскали вирішили оподаткувати доходи українців по-новомуВинахідливість українських податківців не має меж. Щоб підвищити збори в бюджет, вони стали вигадувати нове застосування податку на доходи фізосіб і військовому збору - нараховувати їх на відшкодування, які компанії виплачують своїм працівникам за витрачені на товари кошти.
Детальніше
 • 0
З 1 січня 2019 року українців очікує новий податокЗакон про податок на виведений капітал незабаром може бути проголосований у Верховній Раді. Таку думку 21 вересня висловила один із співавторів законопроекту Тетяна Острикова під час семінару «Трансферне ціноутворення», організованого «Діловим клубом».
Детальніше