• 0
Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України®Інститут підготовки кадрів Державної служби зайнятості України здійснює підготовку за освітніми ступенями: бакалавр (на базі повної загальної середньої освіти), бакалавр (на старші курси), магістр, а також проводить додатковий набір до магістратури.
Детальніше
  • 85
Конференція Римського клубу в Unit.City: що радить Україні глобальна еліта
Українська асоціація Римського клубу (УАРК) спільно з Київським Міжнародним Економічним Форумом (КМЕФ) 5 квітня провела конференцію наукової молоді #YSC 2.0 «Економічне майбутнє України». Захід зібрав в інноваційному парку UNIT.City понад півтисячі талановитих студентів і викладачів з усієї України, а також більше десяти спікерів з різних країн і континентів.
Детальніше
  • 68
5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі"
12 квітня 2019 р. у Києві у КВЦ "Парковий" Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності - 5-ий Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".
Детальніше
  • 51
V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ, ЗДОБУВАЧІВ І СТУДЕНТІВ «ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ В СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, АСПІРАНТІВ, ЗДОБУВАЧІВ І СТУДЕНТІВ
«ОБЛІК, АНАЛІЗ І КОНТРОЛЬ В СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»

27 квітня 2019 року
Луцьк

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції, яку проводить кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету для науковців та практиків, аспірантів, здобувачів і студентів, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.
Детальніше
  • 51
II Міжнародна науково-практична конференція «Збалансоване природокористування: традиції, перспективи та інновації»21 грудня Інститут агроекології і природокористування НААН України та ВГО «Асоціація агроекологів України» проводять II Міжнародну науково-практичну конференцію «Збалансоване природокористування: традиції, перспективи та інновації» (форма проведення – заочна).

До участі у конференції запрошуються науковці, представники органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, інших підприємств і організацій, діяльність яких дотична до порушених на конференції проблем.
Детальніше
  • 51
Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів: Сучасні проблеми і перспективи розвитку обліку, аналізу і контролю в умовах глобалізації економіки
Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції, яку проводять кафедра обліку і аудиту та кафедра міжнародних економічних відносин Луцького національного технічного університету, науковців та практиків, аспірантів, здобувачів та студентів, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.
Детальніше
  • 34
Актуальні проблеми управління соціально-економічними системами
Шановні колеги !
кафедра економіки Луцького національного технічного університету

запрошує Вас прийняти участь у
ІІІ міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

«Актуальні проблеми управління соціально-економічними системами»


Дата проведення: 07 грудня 2018 року.
Місце проведення: м. Луцьк, вул. С. Ковалевської, 29, аудиторія К 203.
Останній термін подання тез та заявок: 01 грудня 2018 року.
Детальніше