• 0
Національний банк спростив здійснення безготівкових розрахунків у національній валютіНаціональний банк врегулював деякі питання здійснення безготівкових розрахунків у національній валюті, що спростить ведення бізнесу в Україні. Про це йдеться в повідомленні регулятора.
Детальніше
  • 0
Україна знизила державний борг до $78,39 мільярдівСукупний державний (прямий) і гарантований державою борг України в травні 2019 року скоротився на 1,8%, або на $ 1,4 млрд - до $ 78,39 млрд.
Детальніше
  • 0
Глобальний ВВП збільшиться за підсумками поточного року на 2,7%Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings очікує, що темпи зростання світової економіки в найближчі два роки можуть ще більше сповільнитися у разі введення нових мит США проти китайської продукції.
Детальніше
  • 0
Віталій Чудовець: Після закінчення спеціальності «Облік і оподаткування» ніколи не виникне необхідності отримувати іншу освіту
Один із відомих класиків пов’язував успішне функціонування суспільно-економічних формацій із налагодженою системою обліку та контролю. Нинішня глобалізація та транснаціоналізація бізнесової діяльності ставлять нові вимоги до підготовки фахівців з обліку, аудиту та оподаткування. Зокрема, імплементація міжнародних стандартів фінансової звітності суттєво впливає на формування навчальних програм щодо підготовки фахівців з обліку, аудиту та оподаткування, а перманентне внесення змін у законодавче та нормативно-правове забезпечення фінансової звітності значною мірою детермінує підготовку високоосвічених і компетентних кадрів. З питаннями щодо нових трендів у підготовці фахівців з обліку та аудиту ми звернулись до завідувача кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету (Луцького НТУ), кандидата економічних наук, доцента, сертифікованого аудитора Віталія Васильовича Чудовця.
Детальніше
  • 0
А ЩО ВИ ЗРОБИЛИ?Сам дивуюсь, що знаходячись в опозиції та маючи лише 20 депутатів у фракції ми за кілька років в Раді провели:
Детальніше
  • 0
За кого українці готові проголосувати на парламентських виборахУ Верховну Раду на позачергових виборах 21 липня проходять п'ять партій. Такими є результати опитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка і Центром "Соціальний моніторинг" Україна сьогодні: виклики і перспективи".
Детальніше
  • 0
Нафтогазу дадуть кредит для закупки енергоресурсівЄвропейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) може надати НАК «Нафтогаз України» 60 мільйонів євро для фінансування закупівлі природного газу по імпорту, повідомляє прес-служба ЄБРР.
Детальніше
  • 0
В травні будівництво зросло на 15,7%Обсяг виконаних будівельних робіт в Україні в травні 2019 року збільшився на 15,7% в порівнянні з травнем-2018, в квітні-2019 до квітня-2018 цей показник зріс на 29,4%.

Детальніше
  • 0
Зростання промвиробництва від початку року становить 0,9%Промислове виробництво в Україні в травні 2019 року зросло на 1,6% в порівнянні з травнем 2018 роки після збільшення в квітні на 5,2%, березні на 2,1% і падіння в лютому на 1,8% і січні на 3,3% повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
  • 0
Роботизація і штучний інтелект допоможуть підвищити ВВПНедавнє дослідження, яке провели в Оксфордському університеті, показало, що 45% всіх сьогоднішніх професій протягом наступних 10 років зникнуть або будуть максимально автоматизовані, пише газета "Сегодня".
Детальніше