• 0
Трамп не підвищуватиме тарифи на мексиканські товариПрезидент Дональд Трамп заявив в п'ятницю, що Сполучені Штати «на невизначений термін» призупинять план по введенню тарифів на мексиканські товари, що миттєво усунуло джерело невизначеності, яке розбурхувало світові ринки.
Детальніше
 • 0
Світовий банк прогнозує зростання глобальної економіки на рівні 2,6%Світовий банк (СБ) прогнозує зростання світової економіки за підсумками 2019 року на рівні 2,6%, говориться в червневому огляді "Глобальні економічні перспективи" (Global Economic Prospects, GEP).
Детальніше
 • 0
Роботи будуть виконувати роботу замість людейСтрімке скорочення працездатного населення в Східній Європі загрожує ударом по прибутковості банків і підривом ринку нерухомості. А промисловості доведеться більше інвестувати в роботів, які будуть виконувати роботу замість людей.
Детальніше
 • 0
Названа сума збитків від торгової війни між США і КНРЕскалація торгових суперечок між США і КНР, а також введення підвищених мит США на китайський імпорт може привести до того, що до 2021 року світова економіка втратить близько 600 млрд дол. Про це пише Bloomberg.
Детальніше
 • 0
Американські компанії переводять виробництво в інші країни АзіїПрезидент США Дональд Трамп заявив, що запроваджені ним мита на китайські товари призводять до того, що американські компанії залишають КНР.
Детальніше
 • 0
Трамп заборонив використовувати продукцію китайського телекомунікаційного гігантаПрезидент Дональд Трамп практично «заніс в чорний список» китайського телекомунікаційного гіганта Huawei і дав зрозуміти, що він не хоче, щоб американські компанії вели справи з країною, заявив в четвер CNBC Джим Крамер.
Детальніше
 • 0
Відновлення глобальної економіки буде повільним
За словами президента Федерального резервного банку Нью-Йорка Джона Вільямса, особи, відповідальні за монетарну політику в усьому світі, повинні переглянути свої стратегії, щоб підготуватися до майбутнього повільного економічного зростання і низьких процентних ставок.
Детальніше
 • 0
ФРС може знизити базову ставку для підтримки економікиОстанні кроки президента Трампа по введенню 25%-тарифів на китайські товари на 200 мільярдів доларів вселяли страх ринків, оскільки Dow, S & P 500 і Nasdaq готові завершити тиждень на найнижчих рівнях року.
Детальніше
 • 0
Чому Китаю доведеться заключити торгову угоду з СШАЕкспорт Китаю несподівано скоротився в квітні, але імпорт дав перше збільшення за п'ять місяців, створюючи змішану картину економіки, оскільки Вашингтон посилює тиск на Пекін погрозами посилення тарифів.
Детальніше
 • 0
Трамп вимагає від ФРС більш швидкого зростання економіки і зниження держборгуПрезидент Дональд Трамп написав у Твіттері, що Федеральна резервна система повинна знизити базову процентну ставку на 1%, напередодні третього засідання центрального банку з питань політики в цьому році.
Детальніше
 • 0
На Лондонській біржі відбулось чергове подорожчання нафтиВартість червневих ф'ючерсів на нафту марки Brent в ході торгів на Лондонській біржі ненадовго перевищила 75 дол. за бар. Це сталося вперше з 31 жовтня 2018 р
Детальніше
 • 0
Світова економічна криза відміняється
Ділова активність в США продовжує зростати на тлі хороших економічних даних і Федеральний резерв має намір призупинити підвищення процентних ставок в цьому році.
Детальніше
 • 0
Економіка США має найсильніші показники за останні десятиліттяРоздрібні продажі в США зросли на 1,6% в березні, це кращий показник за 18 місяців, і перевершили оцінки економістів на 1,1%. Згідно із заявою Міністерства праці, число первинних звернень за допомогою з безробіття в штатах скоротилося з 5 000 до 192 000 с урахуванням сезонних коливань за тиждень, що закінчився 13 квітня, - найнижчий рівень з вересня 1969 року.
Детальніше
 • 0
Китайська металургійна галузь рекордно збільшила виплавку сталіСталева виплавка в Китаї за підсумками березня зросла на 10% до аналогічного періоду 2018 р до 80,33 млн т. Так стало відомо за даними Національного бюро статистики КНР.
Детальніше