• 0
Новий погляд на національну безпеку країни
РЕЦЕНЗІЯ
на монографію Ганни Харламової
«РІВЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ КРАЇНИ В СИСТЕМІ СУЧАСНИХ ГЕОЕКОНОМІЧНИХ ЗАГРОЗ: АНАЛІЗ, ОЦІНКА, ПРОГНОЗ»


THE NATIONAL SECURITY OF THE COUNTRY RECONSIDERED

Review of the monograph by Hanna Kharlamova
“THE NATIONAL SECURITY LEVEL OF THE COUNTRY IN THE SYSTEM OF MODERN
GEO-ECONOMICAL THREATS: ANALYSIS, EVALUATION AND FORECAST”
Детальніше
  • 0
Реалізація механізму публічно-приватного партнерства на сільських територіях
Публічно-приватне партнерство як інноваційна форма управління сільськими територіями зорієнтоване на їх розвиток та забезпечення економічної спроможності. Орієнтація механізму на співпрацю територіальних громад актуалізує його з огляду на швидкий перебіг реформи децентралізації влади в Україні та переважання сільський територій у складі держави.
Детальніше
  • 0
Напрями стимулювання розвитку переробних виробництв на базі природно-ресурсних комплексів регіону
У статті досліджено стан, проблеми та представлено обґрунтування напрямів стимулювання розвитку переробних виробництв на базі природно-ресурсних комплексів Волинській області на предмет можливості застосування отриманих результатів для вирішення аналогічних проблем в інших регіонах України. Вивчено взаємозв’язки між природно-ресурсною та переробною сферами, а також між структурними елементами природно-ресурсних комплексів, що виникають унаслідок комплексного використання природно-ресурсного потенціалу. Побудовано схему використання землі як природного ресурсу та основи розвитку природно-ресурсних комплексів. Проведено ретроспективний аналіз становлення переробних виробництв у Волинській області в 60-80-х роках ХХ ст. на основі використання місцевої природної сировини, а також виявлено причини їх занепаду на початку 90-х. Запропоновано набір інструментів економічного стимулювання розвитку переробних виробництв на базі природно-ресурсних комплексів регіону, застосування яких дозволить відновити втрачені позиції та забезпечити успішну реалізацію регіональних програм раціоналізації природокористування, імпортозаміщення, енергоефективності та екобезпечності на засадах державно-приватного партнерства.
Детальніше
  • 0
Тетяна Касіч: Найбільше занепокоєння викликає стан соснових насаджень, де ситуація стала катастрофічноюЗона обслуговування лісів Державного агентства лісових ресурсів України становить 7,2 тис. га та площа з іншими лісокористувачами – 10053,1 тис. га, які обслуговує 7 ДСЛП (ред.: державних спеціалізованих лісозахисних підприємств).
Детальніше
  • 34
Станіслав Ніколаєнко: Наш університет досить серйозно сьогодні опікується проблемою підготовки кадрів для лісової галузіЯ глибоко переконаний, що люди, які зібралися в цій залі, свідомі того, що ми мусимо допомогти лісовій галузі. Ми свідомі того, що нам треба, як кажуть, зупинити це падіння. І глибоко переконаний, що знаю думку всіх народних депутатів, які тут сьогодні присутні. Що тут зібралися саме ті, хто має таку точку зору. Тому що ми не один раз у нашому університеті збирали людей, де дискутували на різні теми і говорили про те, що нам «болить».
Детальніше
  • 0
Лексика в отображении экономической мыслиВ экономической науке существует незаметная, на первый взгляд, проблема, связанная с использованием терминов в научных текстах. Одно из проявлений этой проблемы представляет собой проникновение обще-употребительных слов в область специальных знаний, и вытеснение из неё ограниченных в употреблении специальных терминов.
Детальніше
  • 0
Знаний син львівського політехніка відвідав батькову альма-матер
Днями Інститут економіки і менеджменту Львівської політехніки, під керівництвом професора Олега Кузьміна, приймав представника Університету Козьмінського (м. Варшава, Польща) та Університету Варшавського професора Кшиштофа Облоя в межах програми Еразмус+ KA 107.
Детальніше