НБУ оштрафував «Райффайзен Банк Аваль» на 5 млн грн
4 серпня Окружний адмінсуд м. Києва відкрив провадження в справі за позовом «Райффайзен Банку Аваль» до НБУ про визнання неправомірним та скасування рішення від 30.06.2017 №220 в частині накладення штрафу в сумі 4,9 млн грн. Чим обумовлений штраф, у судових матеріалах не уточнюється.


05 липня Окружний адмінсуд м. Києва відкрив низку проваджень у справах за позовами «Райффайзен Банку Аваль» до НБУ про визнання неправомірними та скасування постанов Нацбанку від 01 червня 2017 року про притягнення позивача до відповідальності у вигляді штрафів за порушення вимог валютного законодавства. Йшлося про п’ять штрафів на 500 тис грн.

Нагадаємо, глава правління «Райффайзен Банк Аваль» Володимир Лавренчук вважається одним з основних кандидатів на посаду глави НБУ. За різними даними, його призначення лобіюють міжнародні фінансові організації, у т.ч. ЄБРР – власник істотної участі в «Райффайзен Банку Аваль» (ЄБРР належать 30% акцій цієї фінустанови).

Водночас на днях директор-розпорядник Фонду гарантування Костянтин Ворушилін заявив, що за його інформацією посаду глави НБУ "ще нікому не пропонували".

За матеріалами: finbalance

Друкувати
Найбільш популярні матеріали