• 0
Клієнти Ощадбанку досі не можуть знімати гроші
У четвер, 29 червня, Ощадбанк і “Укргазбанк” працюють в обмеженому режимі через хакерську атаку, яка сталася 27 червня.
Детальніше
 • 0
Стало відомо, за рахунок чого в Україні рекордні врожаї зернових
Щоб утримати лідерські позиції у виробництві та експорті зернових, Україні потрібно розвивати селекційні розробки Національної академії аграрних наук України (НААН).
Детальніше
 • 0
Стало відомо, коли стартує вільна торгівля між Україною і Канадою
Канада остаточно завершила процедури ратифікації Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою. Вільна торгівля між Україною і Канадою стартує 1 серпня.
Детальніше
 • 0
І сьогодні кадри вирішують все!
Представники громадських підприємницьких організацій з Києва, Чернігова, Чернівців, Черкас, Краматорська та інших міст України приїхали до Львова на Форум об’єднань підприємців України. Тут вони обговорили нагальні проблеми, що вкрай турбують українське бізнес-середовище. Організаторами ж Форуму виступили представники ГО «Комітет підприємців Львівщини».
Детальніше
 • 0
Стало відомо, в якій області України можна найбільше заробити
В Україні станом на квітень середня зарплата досягла 6407 гривень. Традиційно першість у списку найбільш високооплачуваних сфер займає авіаційний транспорт, йдеться в даних Держстату. Так, в середньому співробітники цієї сфери заробляють 26 874 гривні (з початку року їх середня зарплата знизилася на 2%). Більше 12 тисяч заробляють фінансисти і страховики, і більше 11 тисяч – IT-шники. Найменші зарплати у кур’єрів і листонош – 3419 гривень. Медики і соціальні працівники заробляють 4572 гривні, а працівники їдалень – 4677 гривень.
Детальніше
 • 0
«Нафтогаз» перерахував в бюджет майже 16 млрд. грн
Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" завершила перерахування до державного бюджету дивідендів за 2016 рік у розмірі 13,3 млрд грн, а також 2,4 млрд грн авансових внесків з податку на прибуток, нарахованих на суму дивідендів.
Детальніше
 • 0
Що буде з курсом долара в Україні
За минулий тиждень гривня по відношенню до євро в Україні зміцнилася на 40 копійок, а офіційний курс долара виріс всього на одну копійку.
Детальніше
 • 0
В Україні піднімуть акцизи на алкоголь
В Уряді наразі готують законопроект, що має регламентувати розвиток алкогольної галузі на наступні 10 років.
Детальніше
 • 0
Китайці побудують метро на Троєщину
Китай готовий інвестувати в будівництво четвертої гілки метро на Троєщину в Києві. Про це йдеться в повідомленні в мікроблозі Twitter Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) з посиланням на заступника міністра Михайла Титарчука.
Детальніше
 • 0
На прес-конференції ПриватБанку говорили про нові програми кредитування
У Львівському Прес-клубі топ-менеджери Західного головного регіонального управління ПриватБанку провели прес-конференцію для журналістів, на якій, зокрема розповіли про умови надання “теплих” кредитів для фізичних та юридичних осіб, а також про програми підтримки малого та середнього бізнесу - КУБ та АгроКуб.

Детальніше
 • 0
За кордоном зростає популярність ягід і фруктів з України
Експорт такої продукції помітно зріс в порівнянні з минулим роком.

Детальніше
 • 0
Чого чекати від курсу цього тижня
За минулий тиждень динаміка курсу української гривні не зазнала значних змін. Вранці понеділка старт торгів розпочався з позначки 26.02, закінчивши у п’ятницю на тому ж рівні, при цьому по відношенню до євро гривня за минулий тиждень зміцнилася на 40 копійок, зафіксувавши зниження курсу з 29.46 до 29.06.
Детальніше
 • 68
Україна імпортуватиме американське вугілля
Україна імпортуватиме щонайменше два мільйони тон вугілля з США.
Детальніше
 • 0
Приватбанк у травні зафіксував збиток 3,4 млрд грн
За даними Асоціації українських банків (АУБ), в травні Приватбанк отримав збиток 3,38 млрд грн. Як наслідок, його прибуток з початку року скоротився до 1,73 млрд грн (у січні-квітні позитивний фінрезультат декларувався на рівні 5,12 млрд грн).
Детальніше