• 0
Перекази в Україну через платіжні системи зросли на 16%За січень-вересень 2020 року в Україну через системи переказу коштів надійшло близько $ 2 млрд, або на 16% більше аналогічного періоду минулого року. Про це повідомила пресслужба за підсумками конференції Global Payments Day 2020.
Детальніше
 • 0
Реальна заробітна плата в Україні у вересні зросла на 9,7%Реальна заробітна плата в Україні у вересні 2020 року порівняно з вереснем 2019 року зросла на 9,7%, в порівнянні з серпнем 2020 року - на 4,3%, повідомила Державна служба статистики в середу.
Детальніше
 • 0
В Європейському Союзі хочуть зупинити надання фінансової допомоги УкраїніВ Європейському Союзі нагадали, що надання фінансової допомоги Україні пов'язане з незалежними, ефективними і вільними від політичного тиску антикорупційними органами.
Детальніше
 • 0
За січень-вересень банки отримали на 22% менше прибуткуЗа січень-вересень 2020 року платоспроможні банки отримали 37,7 млрд грн прибутку, що на 22% менше аналогічного періоду минулого року. Про це розповіла перший заступник голови Нацбанку Катерина Рожкова в інтерв'ю «Ліга».
Детальніше
 • 0
Нові держоблігації не користуються попитом у нерезидентівМіністерство фінансів України за результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 27 жовтня 2020 року залучило до державного бюджету 395,6 млн грн. Це істотно менше попереднього аукціона (7,154 млрд грн). Про це повідомляється на сайті Мінфіну.
Детальніше
 • 0
Протягом вересня борг України скоротився на 2,7%Міністерство фінансів повідомило, що протягом вересня 2020 року сума боргу України збільшилася в гривневому еквіваленті на 4,55 млрд грн (+0,2%), а в доларовому еквіваленті борг скоротився на $2,32 млрд (-2,7%). При цьому Україна погасила понад $2 млрд за другою серією ОВДП. Таблицю з даними розміщено на сайті Мінфіну.
Детальніше
 • 0
Продаж валюти експортерами надасть підтримку для курсу гривніНа поточному тижні необхідність платити щомісячні податки буде стимулювати продаж валюти. Це надасть додаткову підтримку курсу гривні до долара. Про це розповів старший фінансовий аналітик групи ICU Тарас Котович, пише РБК.
Детальніше
 • 0
ICU оцінює падіння ВВП України у вересні 2020 року на рівні 6%Інвестгруппа ICU оцінює падіння ВВП України у вересні 2020 року на рівні 6% до аналогічного періоду 2019 року (р/р), а за підсумками липня-вересня — на рівні 5% р/р. Про це повідомив у фейсбуці голова департаменту макроекономічних досліджень групи Сергій Ніколайчук.
Детальніше
 • 0
Нафтогаз збільшив ціну природного газу для населення на 34,7%ТОВ Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» збільшила на листопад ціну на природний газ для населення на 34,7%, або на 1,63 гривні / куб. м до 6,33 гривні / куб. м (з ПДВ, без урахування вартості розподілу і доставки) в порівнянні з жовтнем.
Детальніше
 • 0
ООН планує залучити майже 675 млн доларів на допомогу УкраїніЗгідно Рамковій програмі партнерства між урядом України та ООН на 2018-2022 роки, протягом п'яти років організації системи ООН планують залучити майже 675 млн доларів США. Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення Кабінету міністрів.
Детальніше
 • 0
Нерухомість в Україні подорожчала на 10,6%Ціни на первинному ринку житла в Україні в липні-вересні 2020 року зросли на 7,7% проти аналогічного періоду 2019 року, на вторинному ринку — на 10,6%. Про це свідчать дані Держстату.
Детальніше
 • 0
Дохідність державних облігацій України продовжує зростатиМіністерство фінансів на аукціонах 20 жовтня залучило до бюджету 7,15 млрд грн від розміщення облігацій внутрішньої державної позики в гривні та доларах. Про це йдеться в повідомленні міністерства.
Детальніше
 • 0
Ситуація на міжбанківському валютному ринку залишається збалансованоюКурс гривні до долара знецінився на 0,2% за тиждень, загалом за поточний місяць — на 0,6% (станом на 20 жовтня). Але фундаментальних тенденцій до послаблення курсу гривні немає, зазначив голова Ради НБУ Богдан Данилишин у своєму огляді ситуації на фінансовому ринку.
Детальніше
 • 0
У вересні обсяг обороту роздрібної торгівлі порівняно із серпнем зменшився на 0,7%Протягом вересня обсяг обороту роздрібної торгівлі порівняно із серпнем 2020 року зменшилися на 0,7%, а порівняно з вереснем минулого року збільшилися на 11,6%. Такі дані подано Держстатом України.
Детальніше