• 0
Нацбанк активно роздуває баланс емісією гривніЗбільшення розміру власного капіталу Нацбанку у 2020 році на 122% - з 83,3 млрд грн до 184,9 млрд грн — відбулося за рахунок росту резервів переоцінки, що зумовлено переважно девальвацією гривні. Про це йдеться у консолідованій фінансовій звітності Національного банку за 2020 рік, затвердженою Радою центробанку та оприлюдненою на офіційному сайті відомства.
Детальніше
 • 0
Які квартири в Україні подорожчали найбільшеЦіни на житло в Україні за перший квартал поточного року зросли на 5,6%, а порівняно із січнем — березнем 2020 року — на 11,4%, повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
Економіка Китаю знаходиться на шляху до трендового зростанняЕкономіка Китаю знаходиться на шляху до повернення до трендового зростання після того, як її V-подібне відновлення після спаду, викликаного епідемією COVID-19, закінчилося рекордними темпами зростання в минулому кварталі, повідомляє Goldman Sachs Group Inc.
Детальніше
 • 0
Крупні банки рекомендують інвесторам купувати євроGoldman Sachs рекомендував інвесторам відкривати довгі позиції по євро, оскільки в понеділок долар досяг мінімальної позначки з початку березня.
Детальніше
 • 0
В Україні збільшилась кількість збиткових підприємствФінансовий результат до оподаткування великих та середніх підприємств у 2020 році становив 264,4 млрд грн прибутку (у 2019 році - 446,9 млрд грн). Такі дані наведено на сайті Держстату.
Детальніше
 • 0
Минулого тижня нерезиденти продали гривневих ОВДП на 2,8 млрд гривеньОбсяг вкладень нерезидентів в облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) України за підсумками тижня скоротився на 2,8%, або на 2,82 млрд грн. Про це йдеться на сайті Національного банку України.
Детальніше
 • 0
Збереження м’якої монетарної політики стимулює зростання ціни на золото
Після найгіршого квартального зниження за останні 5 років на початку 2021 року вартість золота відновлюється на світових ринках. З початку квітня ціни на золото зросли майже на 4% на фоні зростання промислового попиту та падіння цікавості до інших активів. Такі дані наводить Business Insider.
Детальніше
 • 0
MUFG сигналізує про ризики зниження долара в короткостроковій перспективіMUFG Research обговорює перспективи долара США і дотримується ведмежого настрою в короткостроковій перспективі.
Детальніше
 • 0
Іноземці вирішили скористатися складною фінансовою ситуацією в УкраїніНа думку аналітиків, ключовими причинами низького попиту на ОВДП було очікування підвищення облікової ставки Нацбанком 15 квітня, а також частковий вихід нерезидентів із гривневих облігацій. «Це може спричинити певне підвищення ставок за ОВДП, а нерезиденти можуть пропонувати банкам кращі умови, ніж ті, що можна отримати на первинному ринку. Але ці чинники мають короткочасний вплив, тому ми залишаємось оптимістично налаштованими», — підкреслив старший аналітик інвестиційної компанії ICU Тарас Котович.
Детальніше
 • 0
Сальдо зовнішньої торгівлі України покращилосьСальдо зовнішньої торгівлі за січень — лютий 2021 року було від'ємним і становило $256,5 млн (за січень — лютий 2020 року цей показник також був негативним і становив $573,2 млн). Про це повідомляє Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
Європейській валюті прогнозують зниження до 1,18 з подальшим зростаннямCredit Suisse обговорює технічну перспективу EUR / USD і зазначає можливості для формування "вершини".
Детальніше
 • 0
У золота все ще є потенціал ростуЗолото знецінилося на 10% в 1-му кварталі 2021 року, але це не сигналізує про ведмежий ринок золота. Джоан Го, стратег DBS Bank, вважає, що у золота все ще є потенціал росту, і воно може досягти рівня $ 2000 за унцію до кінця поточного року.
Детальніше
 • 0
Нацбанк продовжить серію поступового підвищення облікової ставкиНаціональний банк України сьогодні підвищить облікову ставку ще мінімум на 50 базисних пункти (б.п.) — до 7% річних, і це підвищення буде не останнім в цьому році. До такої думки схиляється більшість банкірів
Детальніше
 • 0
Українці зменшили кількість великих покупокУ березні Індекс споживчих настроїв українців знизився на 1,3 до 67,8 пункту. Про це йдеться в даних Info Sapiens «Споживчі настрої в Україні».
Детальніше