• 0
Ціна на природний газ для населення зросте на 23,5%Кабінет Міністрів продовжив до 1 листопада 2018 року дію постанови №187 про покладання спеціальних зобов'язань на Національну акціонерну компанію "Нафтогаз України" і обласні газопостачальні компанії постачати населенню і підприємствам теплокомуненерго (ТКЕ) природний газ без зміни поточних цін і встановив з 1 листопада ціну на газ для населення в 8 550 гривень / тис. куб. м.
Детальніше
 • 0
МВФ забезпечить фінансову стабільність в Україні під час виборівУповноважений персонал Міжнародного валютного фонду і Україна досягли угоди про нову 14-місячну програму підтримки економічної політики stand-by (SBA), яка замінить програму розширеного фінансування (EFF), затверджену в березні 2015 року і що спливає в березні 2019 року.
Детальніше
 • 0
Чи відшкодує влада бізнесу заборгованість з ПДВУ проекті держбюджету-2019, кошти на відшкодування «старих» сум ПДВ не закладені. Така ситуація викликає стурбованість Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА), яка неодноразово зверталася з проханням повернути узгоджені суми ПДВ.
Детальніше
 • 0
Ситуація на валютному ринку спокійнаДолар впевнено дорожчає другий день поспіль. 19 жовтня міжбанківська торгівля почалася з росту його курсу на 6 копійок - до 28,11-28,16 грн./$, повідомив UBR.ua начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гриненко. За чим послідувало подальше подорожчання.
Детальніше
 • 0
Споживання риби збільшилось на 12,5%У 2017 році рівень споживання риби та рибних продуктів досяг 10,8 кг на людину. Це на 12,5% більше, ніж у 2016 році - 9,6 кг. Про це повідомляє прес-служба Держрибагентства.
Детальніше
 • 0
До кінця року Україна виплатить більше мільярда валютних боргівМінфіну терміново потрібні були долари, і він провів 18 жовтня позапланове розміщення валютних держоблігацій внутрішньої держпозики. Їх було продано на рекордну для жовтня суму - $ 241,76 млн. До цього ОВДП розміщувалися на більш скромні суми: $ 175,9 млн., $ 127,16 млн і $ 41,28 млн.
Детальніше
 • 0
Бізнесменам вводять нову модель перевірокДо кінця 2018 року контролюючі органи повинні перейти на ризик-орієнтовану модель перевірок українського бізнесу.
Детальніше
 • 0
У неплатників по кредитах будуть забирати квартириУхвалений сьогодні парламентом новий Кодекс про процедури банкрутства встановлює п'ятирічний особливий період реструктуризації іпотечних валютних кредитів і скасовує мораторій на стягнення квартир у неплатників по кредитах.
Детальніше
 • 0
На валютному ринку України надлишок долараКурс долара трохи піднявся після декількох днів зниження. 17 жовтня він додав на міжбанку 2 копійки і закріпився в рамках 27,92-27,94 грн/$, повідомив UBR.ua начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гриненко. Більшість угод протягом дня відбувалося у вчорашньому коридорі - 27,91-27,92 грн/$, і ріст котирувань стався на неліквідному ринку через декілька угод одного банку.
Детальніше
 • 0
Бізнес очікує помірну девальваціюКерівники українських підприємств очікують через 12 місяців середнє значення обмінного курсу на рівні 29,60 грн/долар. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на опитування, проведене Національним банком України в III кварталі 2018 року.
Детальніше
 • 0
Яке сальдо зовнішньої торгівлі України товарами за 8 місяцівВід'ємне сальдо зовнішньої торгівлі України товарами в січні-серпні 2018 року збільшилось на 45,7% в порівнянні з січнем-серпнем 2017 року і склало $5004,1 млн (за січень-серпень 2017 року також ще негативний - $ 3434,2 млн), повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
Керівники підприємств планують збільшення інвестиційних витратНаціональний банк констатує, що інфляційні очікування бізнесу покращилися і склали 8,9%, свідчать результати чергового опитування керівників підприємств.
Детальніше
 • 0
Україна стала більш конкурентоспроможною у світіУ щорічному рейтингу конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму (WEF) Україна зайняла 83 місце. Про це йдеться в доповіді WEF.
Детальніше
 • 0
GOVERNMENT ENTERPRISE “UKRSPYRT”: NEW VISTAS FOR DEVELOPMENTSE “Ukrspyrt” has launched a factory that was on stand-by for 3.5 years. The meeting with the personnel devoted to this event was attended by the deputy Minister of Agricultural Policy and Food Supply of Ukraine Olga Trofimtseva, head of Lviv Region State Administration Oleg Synyutka, the acting Director of SE “Ukrspyrt” Yuriy Luchechko, heads of Lviv Region Place of Business and the head of Velykyi Liublin Place of Business.
Детальніше