• 0
Курс долара може ще знизитисьКурс долара на міжбанку відкотився відразу на 14 копійок, і зафіксувався в рамках 26,25-26,28 грн.
Детальніше
 • 0
Українці стали більше платити податку на нерухомістьНадходження податку на нерухомість до місцевих бюджетів склало 132 млн грн за січень-травень цього року, що в 4,4 рази більше в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, повідомила Державна фіскальна служба.
Детальніше
 • 0
Роздрібна торгівля в Україні набирає обертівТоварообіг роздрібної торгівлі України, без урахування тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополя та частини зони АТО об'єднаних сил, в січні-травні 2018 року в порівнянних цінах збільшився на 6,1% в порівнянні з січнем-травнем 2017 року, повідомила Державна служба статистики в середу.
Детальніше
 • 0
Банки зможуть купувати більше валютиНаціональний банк України вирішив вирівняти позиції банків і встановити "дзеркальне" значення лімітів, як для довгої, так і короткої відкритої валютної позиції на рівні 5%, повідомляється на веб-сайті Нацбанку.
Детальніше
 • 0
Гройсман обіцяє українцям високу зарплатуПрем'єр-міністр України Володимир Гройсман прогнозує, що до кінця 2018 року середня заробітна плата в країні може скласти 10 тисяч гривень.
Детальніше
 • 0
Що буде з курсом долараДолар продовжує активно дорожчати на міжбанку. Небезпека ситуації полягає не тільки в зростанні обсягів попиту на валюту на торгах, а й в тому, що поступово на це починає реагувати готівковий ринок. Це загрожує подвійним негативним ефектом
Детальніше
 • 0
У 2 рази зменшено рахунки за опалення Київським ОСББКиївське ОСББ «Оберіг на Позняках», яке залучило рекордний за всю історію програми «теплий кредит» на суму майже 10 млн грн., доводить результативність механізму співфінансування енергоефективних заходів та безпосередню вигоду для мешканців 422 квартир багатоповерхівки.
Детальніше
 • 0
Які товари Україна експортує до ЧехіїЕкспорт товарів в Чехію з України в першому кварталі 2018 року склав $ 217,7 млн. Це на $ 53,2 млн більше в порівнянні з аналогічним періодом в 2017 році.
Детальніше
 • 0
США збільшують розмір фінансової підтримки для УкраїниКомітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США пропонує збільшити в бюджеті 2019 суму допомоги для України через програми Держдепу і Пентагону. Про це посольство України в США повідомило в Facebook.
Детальніше
 • 0
Що очікують українці в найближчій перспективіУ травні 2018 року споживчі настрої українців дещо поліпшилися: індекс склав 62,9, що на 1,5 пункту більше, ніж у квітні 2018 року. Про це свідчать дані дослідження споживчих настроїв в Україні, проведеного GfK Ukraine.
Детальніше
 • 0
На скільки збільшився дефіцит торгівлі у січні-квітні поточного рокуУ січні-квітні 2018 року імпорт товарів перевищив експорт на 1 422,9 млн доларів, повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
Чи подорожчає доларПокупці долара активізували валютний ринок після двох днів застою і підняли його курс. Попит на валюту почав зростати, активніше скуповувати валюту почали клієнти-імпортери та активізувались спекулянти.
Детальніше
 • 85
Гривня стала лідером по дохідностіГривня очолила список валют, що найбільш зміцнилися до долара за підсумками першого півріччя 2018 року, йдеться в статті Bloomberg.
Детальніше
 • 0
Хто контролює 65% банківської системи УкраїниБанківська система України в останні роки навіть втратила той запас міцності, який сформувався в період зростання економіки. Рівень довіри до вітчизняної банківської системи є нижчим критичного рівня. Значною мірою послаблення банківського сектору пов’язане з непродуманою політикою НБУ в 2014-2017 роках.
Детальніше