• 0
Нацбанк пом’якшив монетарну політикуНаціональний банк України знизив свою облікову ставку на 0,5%, до 17,5% річних. Про це йдеться в офіційному повідомленні НБУ.
Детальніше
 • 0
В Україну відновили поставки білоруського пальногоБілорусь частково відновила експорт бензину і дизельного палива в Польщу та Україну. Про це повідомив заступник голови правління держконцерну "Белнефтехим" Володимир Сизов.
Детальніше
 • 0
Українські банки збільшили прибутки на 50%За даними Національного банку України, платоспроможні банки України за підсумками I кв. збільшили чистий прибуток на 51,7% до аналогічного періоду 2018 р до 13,2 млрд грн.
Детальніше
 • 0
Українські компанії та стартапи отримали фінансування на $336,9 млнОбсяг венчурного капіталу, залучений українськими компаніями і стартапами в 2018 році, склав $ 336,9 млн, що на 30,3% перевищило показник 2017 року, повідомляється в огляді Української асоціації венчурного і приватного капіталу (UVCA).
Детальніше
 • 0
Нацбанк надрукує для держбюджету в 2019 році 64,9 млрд гривеньРада Національного банку схвалила перерахування НБУ 64,9 млрд гривень до держбюджету в 2019 році, повідомив глава ради НБУ Богдан Данилишин в соцмережі Facebook.
Детальніше
 • 0
Комерційні банки здешевлюють вартість кредитів
Помірна монетарна політика Національного банку України та відносна стабілізація цінової кон’юнктури на фоні незначного попиту на кредитні програми фінансових установ надали позитивний вплив на динаміку відсоткових ставок.
Детальніше
 • 0
Курс долара не перевищить 29 гривеньОбмінний курс гривні протягом року незначно ослабне. Такий прогноз озвучили 42% керівників великих компаній і підприємств з усіх галузей економіки в рамках опитування, який щоквартально проводить Національний банк України.
Детальніше
 • 0
Українці очікують розвиток економіки в найближчі рокиІндекс споживчих настроїв в березні 2019 року в порівнянні з лютим знизився на 1,7 пункту - до 65,3 за 200-бальною шкалою, свідчить дослідження Info Sapiens.
Детальніше
 • 0
Підприємці очікують поліпшення фінансово-економічного стануУкраїнський бізнес покращив свої очікування щодо темпів економічного зростання і створення нових робочих місць протягом наступних 12 місяців, свідчать підсумки опитування керівників підприємств, проведеного Національним банком України (НБУ) в січні-березні 2019 року.
Детальніше
 • 0
На міжбанку стало менше валютиНаціональний банк України минулого тижня, з 8 по 12 квітня, купив на міжбанківському валютному ринку 56,5 млн дол.
Детальніше
 • 0
Третья жизнь денег
За последние десятилетия в сознание наших сограждан прочно вошли понятия процента, прибыли, налогов, курса и всего прочего, что связано с деньгами. Нашу жизнь стало невозможно себе представить без постоянной связи с банками. Стало очевидным, что с помощью таких атрибутов денежного обращения как процент и налоги можно управлять экономикой. И во всей этой ситуации можно обнаружить, что сущность категории денег нами осознана не до конца. Она настолько неуловима, что многие экономисты не рискуют дать ей однозначное определение. Между тем, всё чаще встречаются публикации, посвящённые проблеме внешнего управления Украиной, инструментом осуществления которого является отечественная денежная система. Эта статья является очередной попыткой обретения ясности в этом вопросе.
Детальніше
 • 0
Держводагентство запрошує ЕСКО-інвесторів модернізувати ще 32 об’єкти
Держводагентство, яке першим із центральних органів влади розпочало енергосервіс на 4-х насосних станціях, посилює роботу у цій сфері та продовжує працювати з ЕСКО-інвесторами.

Детальніше
 • 0
Держенергоефективності та понад 30 ОТГ започаткували співпрацю для запровадження програм співфінансування «теплих кредитів», енергосервісу та енергоменедежменту на місцях
На V Форумі енергоефективного партнерства Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандуми про співпрацю із понад 30 ОТГ для спільного впровадження:
Детальніше
 • 0
Підвищення енергоефективності і надалі буде пріоритетом на шляху формування європейської енергонезалежної України
Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на V Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві.
Детальніше