• 0
Міністерство фінансів зайняло 1,149 млрд гривень під 15% річнихМіністерство фінансів України на плановому аукціоні зайняло 1,149 млрд грн. за рахунок продажу облігацій внутрішньої держпозики. Про це йдеться в повідомленні Мінфіну.
Детальніше
 • 0
За 9 місяців перевалка експортних вантажів зросла на 23,5%За січень-вересень 2019 року морські порти України збільшили обсяги перевалки вантажів на 19,4% – до 114,5 млн т., повідомляє прес-служба АМПУ.
Детальніше
 • 0
У січні-серпні імпорт товарів перевищив експорт на 5,8 млрд доларівУ січні-серпні 2019 року імпорт товарів перевищив експорт на 5 842,7 млн доларів, повідомила Державна служба статистики.
Детальніше
 • 0
МВФ знизив прогнозне значення курсу гривніСередньорічний курс гривні до долара США, який МВФ використовував в оновленому макропрогнозі, складе в 2019 році 26,75 грн/$.
Детальніше
 • 0
Державний "ПриватБанк" значно збільшує запаси готівкиДержавний "ПриватБанк" напередодні судових засідань за позовами колишніх власників банку значно збільшує запаси готівки в касах і банкоматах. Про це сказав голова правління банку Петр Крумханзл в інтерв'ю виданню "НВ Бізнес".
Детальніше
 • 0
Національний банк тримає курс долара в Україні на відмітці 25 гривеньПротягом 7-11 жовтня 2019 року Національний банк викупив з валютного ринку 134,5 мільйона доларів. Продаж валюти не відбувався. Про це йдеться у даних НБУ.
Детальніше
 • 0
З 1 січня газ для населення подорожчаєЗ 1 січня 2020 року на Україні зміниться формула розрахунку ціни газу для населення. Про це сказав Максим Рабинович, директор ТОВ "Газопостачальна компанія" НАК "Нафтогаз України", під час Української газового форуму, передає кореспондент РБК-Україна.
Детальніше
 • 0
Розмір програми МВФ може збільшитися до $8 млрдПереговори України з Міжнародним валютним фондом (МВФ) за новою кредитною програмою зайшли в глухий кут через суперечку між державою і олігархом Ігорем Коломойським із приводу контролю над націоналізованим ПриватБанком. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заступника глави Нацбанку Катерину Рожкову.
Детальніше
 • 0
Як Україна з потенційного економічного лідера Східної Європи перетворюється в сировинний придатокУ 2000 році в Україні вдалося подолати глибоку стагнацію національної економіки, яка мала місце в 1990-х роках і була зумовлена болісним переходом від командно-адміністративної системи господарювання до ринкових відносин. У 2002-2004 роках Україна демонструвала найбільш прискорені темпи економічного зростання на європейському континенті.
Детальніше
 • 0
В Україні може подорожчати комуналкаВ Україні з початком опалювального сезону знову виростуть суми в квитанціях на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП). Оскільки в платіжки додасться одна з основних статей витрат на "комуналку" - опалення, пише сайт "Сегодня".
Детальніше
 • 0
Чисті міжнародні резерви України за вересень зросли на 0,1%Чисті міжнародні резерви Національного банку за вересень зросли на 0,1% — до $12,048 мільярда. Про це свідчать дані НБУ.
Детальніше
 • 0
Ціни виробників промислової продукції у вересні знизилися на 1,5%Ціни виробників промислової продукції у вересні 2019 року в порівнянні з серпнем поточного року знизилися на 1,5%. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Державну службу статистики України.
Детальніше
 • 0
Державний бюджет хронічно недоотримує коштиЗа січень-вересень 2019 року загальний фонд Державного бюджету України недоотримав 78,4 млрд грн, або 7,2% запланованих надходжень.
Детальніше
 • 0
У вересні українці забирали депозити з банківОбсяг коштів, розміщених фізичними особами на рахунках в банках у гривні та іноземній валюті, за оперативними даними, скоротився на 1,1% з 516,2 млрд гривень станом на 1 вересня до 510,6 млрд гривень на 1 жовтня, свідчать дані Національного банку.
Детальніше