• 0
Тетяна ПЛАЧКОВА: ЯК ЗАЛИШИТИ УКРАЇНСЬКОГО СЕЛЯНИНА ГОСПОДАРЕМ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ
Цього року сільгосптоваровиробники багатьох регіонів України зазнали значних фінансових та матеріальних втрат внаслідок стихійних лих, але належної підтримки від держави так і не дочекалися, що підриває їх ресурсні можливості з повноцінного здійснення господарської діяльності вже у найближчій перспективі.
Детальніше
  • 0
ЧТО МОЖНО И НАДО ПОНИМАТЬ ПОД ПРИЧИННОСТЬЮ И ДОПОЛНИТЕЛЬНОСТЬЮ РЕАЛЬНО -МНИМОГО В ЖИВОЙ ПРИРОДЕ И ПОВЕДЕНИИ ЛЮДЕЙ
Идея, загружаясь содержанием, открывает мыслителю возможность осознать сущность действительных явлений, порядок их отношений, благодаря чему разум восходит к рубежам действительного творчества, существенно отличающегося от рационального описания взаимодействия и изменения, происходящих в мире вещей и людей.
Детальніше
  • 0
Михайло ДЖУС
Керувати інфляційними процесами за допомогою високої процентної ставки неможливо, це лише гальмуватиме розвиток Україна потрапила в боргову пастку, коли для погашення та обслуговування поточних зобов’язань уряд вдається до нових запозичень на дуже невигідних умовах.
Детальніше
  • 0
Володимир РЯБОШЛИК
Одночасно так само залишено поза увагою, що ще одним засобом впливу на ціни є банальний контроль над грошовою масою; і що НБУ тихцем підживлює інфляцію надмірною емісією, подовжуючи якнайбільше режим «конче необхідних» надвисоких ставок заради вузького кола «бенефіціарів».
Детальніше
  • 0
Тетяна БОГДАН, Іван БОГДАН
1. Скинути пута варантів з майбутнього економічного зростання
Проблема: В 2015 році Урядом України та комітетом міжнародних кредиторів було погоджено умови реструктуризації зовнішнього державного боргу. На жаль, ці умови покладають суттєвий борговий тягар на державні фінанси та економіку загалом у періоді до 2040 року.
Детальніше
  • 0
Ростислав ЛУКАЧ
Тобто ідея проста: відновити СПРАВЕДЛИВІСТЬ щодо сільгоспземель! Ринок української сільгоспземлі має відкриватися з того, аби всі громадяни України отримали реальну МОЖЛИВІСТЬ скористатися (!) своїми правами на передбачені Законом ділянки.
Детальніше
  • 0
Анатолій ДРОБЯЗКО
Як вирішувалися такі проблеми в інших країнах? Там має місце цивілізований обіг цінних паперів позичальників, і банки формують резерви згідно з рівнем коливань біржових цін.
Детальніше