• 0
Чим відрізняється здорова держава від хвороїВ Україні продовжується економічний спад, а влада замість застосування антикризових заходів здійснює тиск на сектор малого та середнього бізнесу. Такі дії держави створюють додаткову напругу в суспільстві, що прискорює процеси соціального збурення.
Детальніше
 • 0
Гончаров: Україна як і раніше залишається країною майданівУкраїнська економіка продовжує розвиватися по низхідному тренду. Така ситуація зумовлена як об’єктивними причинами, так і розбалансованою національною економічною політикою. Все це відбувається в умовах нарощення масштабів поширення пандемії коронавірусу.
Детальніше
 • 0
Економіст: українські олігархи поступляться своїми позиціями американським та китайським мільярдерамГлобальна конкуренція за нові ринки збуту однозначно призведе до зміни центрів тяжіння в розподілі сфер впливу великого капіталу. Значна кількість експертів схиляються до думки, що українські олігархи незабаром втратять свої позиції навіть всередині нашої країни, поступившись американських та китайських мільярдерам.
Детальніше
 • 0
Віктор Суслов: Україна змушена збільшувати свої борги на вкрай невигідних умовахБюджетний процес в Україні проходить в надзвичайно складних умовах у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу та поглибленням економічної кризи. Більшість аналітиків відмічають низький рівень соціальної спрямованості проекту держбюджету 2021, який подано до другого читання.
Детальніше
 • 0
Сергій Фурса: контрабанді – такПитання тотальної фіскалізації в останній час стало найбільш резонансним питанням у вищих ешелонах влади, оскільки від цього напряму залежить майбутнє малого та середнього бізнесу, що найбільше постраждав від карантинних заходів. Окремі представники експертного середовища підтримують ініціативи профільного комітету Верховної Ради України стосовно тотальної фіскалізації.
Детальніше
 • 0
Гончаров: на погашення та обслуговування держборгу в 2021 році буде спрямована фантастично величезна сума в 600 млрд гривеньУкраїна все більше попадає в залежність від зовнішніх кредиторів. Також прискореними темпами зростає заборгованість держави перед резидентами, які придбали ОВДП. У 2021 році наша країна має повернути рекордну суму боргових зобов’язань, що буде супроводжуватися значним навантаженням на держбюджет.
Детальніше
 • 0
Скорик: жорсткі карантинні заборони завдали серйозного удару по економічно активному населеннюКарантинні заходи, які вводилися і вводяться українською владою для упередження поширення пандемії коронавірусу, найбільш негативно вплинули на ефективність функціонування суб’єктів малого бізнесу. Представники парламентської опозиції запропонували законопроект, який спрямований на мінімізацію та відшкодування збитків даній категорії суб’єктів підприємництва.
Детальніше
 • 0
Качний: владою закладені явні передумови для побудови поліцейської державиМагістральним напрямом роботи українського парламенту в останні місяці є розгляд проекту держбюджету 2021. Урядовий проект головного кошторису країни містить ряд моментів, які в підсумку негативно вплинуть як на стан бюджетної сфери, так і на динаміку соціально-економічного розвитку в цілому. Тому виправданою є позиція парламентської опозиції стосовно необхідності перегляду урядового проекту держбюджету.
Детальніше
 • 0
Що є для «Слуги народу» пріоритетом при підготовці держбюджету 2021Підготовка основного кошторису країни на 2021 рік перейшла у завершальну фазу, однак єдності думок щодо пріоритетних напрямів бюджетних видатків немає навіть у правлячої монобільшості. В цілому бюджет зорієнтований на збільшення фінансування силових структур, а не на стимулювання економічного зростання.
Детальніше
 • 0
Віктор Чорний: приниженню української влади перед Заходом просто немає межПредставники парламентської опозиції займають безкомпромісну позицію в частині збереження суверенітету та господарської самодостатності України в умовах експансії транснаціонального капіталу, зорієнтованого на поглинання найбільш ліквідних складових національного багатства.
Детальніше
 • 0
Олександр Попов: чим раніше піде цей уряд, тим більше у країни шансів на порятунокОдним з найбільш ефективних антикризових менеджерів в Україні є колишній голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, під час керівництва якого в українській столиці відбулась розбудова метро та мали місце інфраструктурні поліпшення.
Детальніше
 • 0
Економіст: гнів представників малого бізнесу не зупинитиПрикметною рисою економічної політики нинішнього правлячого конгломерату є нехтування проблемами представників малого та середнього бізнесу, що пов’язано з намаганням влади посилити фіскальний тиск на даний сегмент підприємництва.
Детальніше