• 0
Експерт пояснив, чому Нафтогаз не повинен виходити на зовнішні ринки позикового капіталуЗа багато років реформ український уряд так і не приступив до демонополізації газового ринку, що й надалі зберігає за НАК «Нафтогаз України» абсолютну монополію, яка не дозволяє забезпечити прозорі умови постачання різним категоріям споживачів блакитного палива.
Детальніше
 • 0
Кто в Украине хозяинСвершилось. Кабмин и МВФ ударили по рукам – цены на газ подняли, деньги на проценты по долгам Фонду получили, разрешение на заимствование двух миллиардов долларов на рынке ценных бумаг для покрытия дефицита государственного бюджета под 9% – тоже получили. До выборов можно не печалиться. После нас – хоть потоп.
Детальніше
 • 0
Портников, цены на газ и рынокЕсть эксперты, мнение которых для большинства украинцев априори является истинным. К их числу, безусловно, относится Виталий Портников.
Детальніше
 • 68
Марія Глод: За умови відновлення фінансування необхідно не менше чотирьох років, аби відновити лісокультурне виробництвоДля лісової галузі настали непрості часи. Вже третій рік поспіль ми всі змушені боротись за збереження галузі та трудових колективів. З того часу, коли нас віддали «під опіку» Міністерству аграрної політики та продовольства України, ми залишені сам на сам зі своїми проблемами. Батьки завжди турбуються та дбають як за своїх, так і за прийомних дітей. А ми – непотрібні. Найбільше від такого «піклування» потерпають лісівники Півдня та Сходу України.
Детальніше
 • 0
Іван Рибак: Лісівники допомагають і дитячим садочкам, і школам…Настав час говорити чесно і відверто, бо ні я, ні мій колега Геннадій Москаленко не голосували за Законопроект №6490-Д. Ті депутати, які сьогодні тут присутні, якраз усвідомлюють значення лісової галузі в структурі економіки нашої держави, її соціально-економічну допомогу і сприяння органам місцевого самоврядування, бо не секрет, що саме на ваших плечах все відбувається тоді, коли держава зовсім не дає грошей. Я знаю з прикладу Чернівецької області, коли лісівники допомагають і дитячим садочкам, і школам, і будинкам культури, і бібліотекам, лікарням і т. д.
Детальніше
 • 0
Валерій Давиденко: 100% рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів має йти на місця, до сільських радМи чотири рази збиралися в НУБіП та обговорювали поправку щодо встановлення земельного податку на лісові землі. Ця поправка була внесена з порушенням регламенту депутатами мажоритарниками з Івано-Франківської області. Чому вони її внесли? За словами авторів, на Івано-Франківщині немає орних земель і бюджети нічого не отримують із цього. Що стосується податку і голосування, то ви можете запитати про це у своїх депутатів, у кожного мажоритарника, як вони голосували.
Детальніше
 • 68
Новый экономический курс Юлии ТимошенкоНаконец состоялась с интересом ожидаемая презентация Проекта стратегии экономического развития (далее «Проекта»), представленного в рамках форума блока Юлии Тимошенко «Новый курс Украины». Думаю, что без преувеличения и иронии можно сказать, что её содержание, организация и научное обоснование идей превзошли все ожидания. Основной доклад, как всегда в устах лидера партии звучал эмоционально и весьма убедительно. На его фоне доклад президента на Ялтинской конференции явно поблек. В отличие от него оппонент предложила научно обоснованный путь к успеху в экономике страны.
Детальніше
 • 85
Посилення глобальної нестабільності в міжнародній економіці та її вплив на УкраїнуСтаном на друге півріччя 2018 року міжнародні економічно-торговельні відносини входять у зону підвищеної конфліктності та неузгодженості щодо багатьох питань. Так, найбільш резонансно виділяється торговельно-економічна війна між США і Китаєм, яку розпочав Президент США Дональд Трамп під лозунгом «повернемо робочі місця в США». Взаємні обмеження набирають обертів, і кожна країна намагається «підвищити ставки» в заборонах на імпорт товарів і послуг. Крім того, США повністю переглянули й торговельні угоди навіть із найближчими союзниками і близькими партнерами (країнами ЄС, Канадою і Мексикою).
Детальніше
 • 0
Почему за 30 лет возврат к капитализму не привёл к удачеПолитэкономия как наука, исследующая общественное производство через призму приоритета производственных отношений, уже давно вышла из моды. Её уже не изучают в неэкономических ВУЗах, а кафедры политэкономии закрыты. Это вполне естественно. Ведь политэкономия включает в себя теорию классов, которая не увязывается с торжеством идеи частного предпринимательства и возможности каждого человека стать богатым. А, между тем, у политэкономии есть ответ на вопрос: почему за 30 лет веры и терпения возврат к капитализму не привёл к удаче?
Детальніше
 • 34
Юрій Марчук: Люди для лісу – ліс для життяПроблеми реформування лісової галузі в останні роки набули нечуваного резонансу з огляду на надмірний інтерес окремих політичних сил, бізнесу та громадських організацій до цього сегмента національного господарства. Лісова тема увійшла до спектру основних пріоритетів економічної програми ряду політичних партій, у тому числі й парламентських, що почало створювати додаткові перешкоди для формування сучасної лісової політики, спрямованої на забезпечення безперервного та невиснажливого лісокористування й підвищення дієвості впливу лісогосподарського та деревообробного виробництва на темпи соціально-економічного піднесення країни та окремих регіонів.
Детальніше
 • 0
Иван Франко о дружбе народов и война на ДонбассеНачало российско-украинского вооружённого конфликта на Донбассе не было неизбежным. Его причинами стали амбиции, алчность и бездарность руководителей двух стран. По этим же причинам начавшаяся в 2014 году война не приходит к своему завершению. И это обстоятельство обнаруживает парадокс, который состоит в том, что война идет, несмотря на то, что народы участвующих в ней стран её не хотят.
Детальніше
 • 0
Однопартійці Тимошенко проти контрабанди лісуВведення мораторію на експорт необробленої деревини так і не забезпечило припинення потоків лісу-кругляка за кордон, що сприяло виникненню дефіциту лісосировини на вітчизняних ринках і не дозволило деревообробній галузі повною мірою використовувати наявні потужності для виробництва продукції з високою доданою вартістю.
Детальніше