• 0
Татьяна ПЛАЧКОВА: АГРАРНЫЙ ПРОРЫВ В ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ ВОЗМОЖЕН ПУТЕМ МОДЕРНИЗАЦИИ МЕЛИОРАТИВНЫХ СИСТЕМ
Наращивание объемов производства продукции сельского хозяйства и увеличение совокупного аграрного экспорта в Украине в последние годы не дало ожидаемого толчка для развития сельских территорий.
Детальніше
  • 0
КАНДИДАТ У ПРЕЗИДЕНТИ НАН УКРАЇНИ НАНУ МАЄ ОЧОЛИТИ НАУКОВО-ПРОМИСЛОВУ ПРОСВІТУ В УКРАЇНІ
Усі ми дуже втомилися від того, що розмови про необхідність реформ лунають із кожного телевізора та радіо-приймача (із стрімким розвитком технологічного прогресу, ймовірно, скоро почуємо їх із праски чи пилососа), а ось самі реформи пробуксовують.
Детальніше
  • 0
ЗРОСТАННЯ РЕАЛЬНОГО ВВП: ЕКОНОМІКА УКРАЇНИ ДОСЯГЛА РІВНЯ 2013 РОКУ
Зміцнення позицій національної грошової одиниці та зростання експорту товарів і послуг, а також збільшення приватних переказів українських заробітчан сприяли прискоренню темпів економічного зростання й пожвавили ділову активність у країні.
Детальніше
  • 0
МІЖ ГАЗПРОМОМ І НАФТОГАЗОМ. ЩО ПІДПИСАЛИ У ВІДНІ
Я підписав у Відні о 14:30, а голова Газпрому Олексій Міллер ввечері підписав у Санкт-Петербурзі. Ми з ним проводили переговори до глибокої ночі, сподіваючись, що підпишемо контракти в одному місці, але мені для підписання потрібні були погодження правління та наглядової ради Нафтогазу, а також Кабміну, тому довелося перенести підписання і робити це вже по черзі і дистанційно.
Детальніше
  • 0
ЕФЕКТИВНЕ МОДЕЛЬНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ОТГ
Перехід громад на Управління 2.0 не може відбутися без фахового аналізу наявних даних щодо розвитку громади. Одним з етапів проекту «Е-рішення для громад» (https://cid.center/e-solutions/), який реалізується Центром розвитку інновацій, був ґрунтовний економічний аналіз не тільки даних, наявних у реєстрах та статистичних джерелах, а й оцінка самими ОТГ своїх можливостей і ризиків, тобто анкетування за запитом U-Lead.
Детальніше
  • 0
РЕНТНА ПЛАТА ЗА ПРИРОДНИЙ ГАЗ – НЕ ПАНАЦЕЯ ДЛЯ БЮДЖЕТУ
Для багатих на вуглеводневу сировину країн надходження рентної плати за видобуток нафти та природного газу є одним з основних джерел наповнення державних фінансових фондів. Коливання ставок рентної плати, особливо в бік зменшення, може мати для країн із хронічною «голландською хворобою» непередбачувані наслідки. В Україні надходження рентної плати за видобуток вуглеводневої сировини не здійснюють такого вагомого впливу на доходну частину держбюджету, як у багатих на нафту й газ країнах.
Детальніше
  • 0
ВВЕДЕНИЕ ОБОРОТА ЗЕМЕЛЬ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННОГО НАЗНАЧЕНИЯ ИДЕТ ВРАЗРЕЗ С ЭКОНОМИЧЕСКИМИ ІНТЕРЕСАМИ
25 сентября 2019 года в Верховной Раде Украины был зарегистрирован правительственный проект Закона Украины № 2178 «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно оборота земель сельскохозяйственного на значения», которым с 1 октября 2020 года снимается запрет на приобретение права собственности на земельные участки сельскохозяйственного назначения.
Детальніше