• 0
Актуальна стаття
Four main changes to the core model are recommended: to emphasize financial frictions, to place a limit on the operation of rational expectations, to include heterogeneous agents, and to devise more appropriate microfoundations.
Детальніше
  • 0
УСУНЕННЯ ГОСПОДАРСЬКИХ ДИСБАЛАНСІВ І ДИСПРОПОРЦІЙ ЯК ВАЖЛИВА ПЕРЕДУМОВА ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ В УКРАЇНІ
Характерною рисою розвитку української економіки в останні десятиліття стало виникнення численних дисбалансів та диспропорцій у різноманітних видах діяльності, що консервують кризові явища у всіх фазах суспільного відтворення та поглиблюють деіндустріалізаційні процеси у сфері матеріального виробництва.
Детальніше
  • 0
ПОЗАЧЕРГОВІ ПАРЛАМЕНТСЬКІ ВИБОРИ-2019
Лідер списку партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що майже неможливе об’єднання з «Європейською солідарністю» та готові його обговорювати з «Голосом» Вакарчука. Про це він розповів 21 липня під час марафону ТСН.
Детальніше
  • 0
Незручні думки щодо НБУ та Уряду
Пару років тому була запущена і продовжує діяти цілком легальна і відкрита СХЕМА ОТРИМАННЯ НАДВИСОКИХ ДОЛАРОВИХ ДОХОДІВ у 18% і вище через маніпуляції з гривневими ОВДП.
Детальніше
  • 0
У луцькому НТУ відбулася найпотужніша міжнародна наукова конференція року «DSMIE-2019»
Представники ЗВО з усієї України, а також іноземні гості з понад 20 країн світу приїхали до обласного центру Волині, аби взяти участь у науковому заході.
Детальніше
  • 0
Інавгураційна промова Президента України Володимира Зеленського
Після моєї перемоги на виборах мій шестирічний син сказав:«Та! По телевізору кажуть, що «Зеленський – Президент…» Виходить, що… я… теж Президент?!» І тоді це прозвучало як жарт, але згодом я зрозумів, що насправді це істина.
Детальніше
  • 0
Академік Борис Патон: риси нової ери в долі України
Упродовж майже трьох десятиріч незалежності Україна була як той корабель, що в бурхливому морі не знав, куди пливти і до якого берега пристати. Нову надію на можливість вибору правильного «економічно-соціального причалу до Національної ідеї» у 2019 році дав Президент України Володимир Зеленський.
Детальніше