• 0
В короткостроковій перспективі ціни на золото будуть знижуватисяЦіна на золото в середу знижується на тлі зростання курсу долара, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Опублікований список країн для інвестицій у нерухомість в 2020 роціДо першої трійки кращих країн для інвестицій у нерухомість у 2020 році потрапили держави Карибського басейну - Співдружність Домініки, Федерація Сент-Кітс і Невіс, а також Гренада, передає УНН з посиланням на щорічний рейтинг CBI Index від видання Financial Times.
Детальніше
 • 0
На фондовому ринку США може відбутися черговий обвал цін на акціїФонди в США, Норвегії та Японії планують в сукупності продати акцій на суму близько $200 млрд в процесі ребалансування своїх портфелів. Це може обрушити котирування акцій на світових ринках, повідомив Bloomberg, процитувавши експертів JP Morgan.
Детальніше
 • 0
Тенденція щодо короткострокового зміцнення долара збережетьсяКурс долара в п'ятницю знижується по відношенню до більшості основних світових валют другий день поспіль на статистиці зі США, яка викликала побоювання за економіку країни, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Вартість золота знаходиться під тиском зміцнення курсу американської валютиЦіна на золото в четвер вранці знижується на 1%, зростання курсу долара тисне на вартість жовтого металу, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Інвестори очікують нових стимулів для економіки СШАКурс долара в четвер вранці зміцнюється до інших основних світових валют на оптимістичних прогнозах Федеральної резервної системи (ФРС) США, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Промислове виробництво в Китаї в серпні прискорило зростання до 5,6%Основні фондові ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) у вівторок закрилися переважно зростанням на сильній статистиці з Китаю, яка послабила побоювання за перспективи другої за величиною світової економіки, свідчать дані бірж.
Детальніше
 • 0
Розлад між США і Китаєм змусив інвесторів дотримуватися безпечних активівОсновні фондові ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) в п'ятницю закрилися в більшості своїй корекційним зростанням після падіння на попередніх сесіях, свідчать дані бірж.
Детальніше
 • 0
ЄЦБ залишив без змін параметри спеціальної програми покупки активівРада керуючих Європейського центрального банку (ЄЦБ) на засіданні в четвер зберігла базову процентну ставку на рекордно низькому рівні 0% і залишила без змін параметри спеціальної програми покупки активів PEPP, випливає з прес-релізу регулятора.
Детальніше
 • 0
ЄЦБ зробить різкий поворот в сторону м'якшої політикиКурс долара у вівторок вранці зростає до євро і практично не змінюється до ієни, інвестори зосередили свою увагу на майбутньому засіданні Європейського центрального банку (ЄЦБ), свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Зміцнення долара тисне на вартість золотаЦіна на золото у вівторок вранці слабо знижується на тлі зростання курсу американської валюти, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Сумніви щодо відновлення глобальної економіки популяризують активи-сховищаЦіна на золото в понеділок вранці підростає на загальному зниженні ризикових настроїв на ринках, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону знизилися на 3%Основні фондові ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) в п'ятницю знизилися в межах 3%, падіння індексів США в четвер стримало торги в регіоні, свідчать дані бірж.
Детальніше
 • 0
ФРС закликає відновити бюджетну підтримку економіки СШАФондові індекси США в четвер різко впали, продемонструвавши найгірші показники з червня, на тлі зниження акцій багатьох технологічних компаній.
Детальніше