• 0
В єврозоні подорожчали послуги та промислові товариДорожчі послуги та промислові товари привели до відскоку інфляції в січні після декількох місяців падіння цін, компенсуючи спадне тяжіння більш дешевих енергоносіїв, показали дані Статистичного управління Євросоюзу Eurostat.
Детальніше
 • 0
Провідні індекси показують уповільнення розвитку економіки єврозониРезультати досліджень, опубліковані Conference Board, показали: за підсумками січня провідний економічний індекс (LEI) для єврозони впав на 0,2 відсотка, і склав 100,1 пункту (2016 = 100).
Детальніше
 • 0
В США відбувається швидке відновлення економікиДолар США подорожчав в середу, чому сприяло зростання прибутковості казначейських облігацій і оптимістичні економічні дані.
Детальніше
 • 0
Китай вперше обігнав США в якості основного торгового партнера ЄвропиУ минулому році Китай вперше обігнав США в якості основного торгового партнера Європи, свідчать дані Європейського статистичного управління.
Детальніше
 • 0
Інвестори купують акції компаній економічно чутливих секторівОсновні фондові індекси США переважно підвищуються, так як інвестори купують акції компаній економічно чутливих секторів в надії, що утвердження додаткових фіскальних стимулів у США і активна вакцинація сприятимуть швидкому відновленню найбільшої економіки світу.
Детальніше
 • 0
Економіка єврозони зменшить темпи зростанняКороткострокові перспективи для єврозони виглядають слабкіше, ніж очікувалося минулої осені, оскільки пандемія посилила контроль над регіоном, повідомила Європейська комісія в своєму проміжному зимовому прогнозі.
Детальніше
 • 0
Чому надприбуток перетікає з України за кордонПосилення сировинної спрямованості національної економіки продовжується. Стискання глобальної ділової активності поглиблює кризові явища в українській економіці, яка є надмірно залежною від кон’юнктури зовнішніх ринків.
Детальніше
 • 0
В США очікують зростання інфляції долараОпубліковані в середу дані по інфляції в США показали більш низькі, ніж очікувалося, значення за січень. На думку аналітиків Wells Fargo, в цьому році можна очікувати зростання інфляції, оскільки витрати збільшуються, а інфляційні очікування показують, що підприємства і споживачі готові до більш високих цін.
Детальніше
 • 0
Експортери нафти знижують видобуток на фоні падіння цінЦіни на нафту знижуються, погрожуючи припинити найтриваліше ралі за два роки, оскільки інвестори не звертали уваги на галузеві дані, які свідчать про падіння запасів сирої нафти в США, які додали оптимізму щодо очікуваного зростання світового попиту на паливо.
Детальніше
 • 0
В США знизилась зайнятість населенняАмериканська валюта різко впала після публікації звіту про зайнятість У США.
Детальніше
 • 0
Довіра інвесторів в єврозоні знизилася в лютомуЯк показали дані опитування Sentix, впевненість інвесторів в єврозоні скоротилася в лютому, так як уповільнення темпів вакцинації вплинуло як на оцінку поточної ситуації, так і на очікування.
Детальніше
 • 0
На кого робитиме ставку Джозеф БайденНовообраний Президент США Джозеф Байден продовжує формувати склад своєї майбутньої адміністрації. Ключові посади отримають колишні члени команди 44-го Президента США Барака Обами. Нещодавнє переобрання Ненсі Пелосі на посаду спікера Палати представників Конгресу США свідчить про те, що демократи основну ставку роблять на перевірені кадри.
Детальніше
 • 0
Саудівська Аравія додатково знизить видобуток нафти 1 млн б/дЦіни на нафту еталонних марок ростуть в ході торгів у середу після того, як напередодні Саудівська Аравія оголосила про додаткове зниження видобутку в лютому-березні.
Детальніше
 • 0
Яка мета візиту Президента Молдови до УкраїниУкраїнсько-молдовські відносини в останні роки не відзначалися якимось зрушеннями як в сторону зближення, так і в сторону загострення протистояння. Водночас Молдова зіткнулася з комплексом проблем, які є актуальними для України.
Детальніше