• 0
Найпривабливішою країною для інвестицій в нерухомість можуть стати СШАНайпривабливішими країнами для інвестицій в нерухомість можуть стати США, Великобританія і Канада. Про це йдеться в опитуванні 122 інвесторів, опублікованому в звіті Savills Investment Management Outlook 2021 «Підвищення стійкості глобального портфеля нерухомості».
Детальніше
 • 0
Що робиться з цінами на нафтуСвітовий ринок нафти виступає важливим фактором глобальної стабільності, а для країн, які володіють значними запасами вуглеводневої сировини – це основний чинник економічного зростання. Ціни на нафту також визначають геополітичний ландшафт світу, оскільки впливають на економічну самодостатність основних глобальних гравців.
Детальніше
 • 0
Всі три провідні індекси США почали скорочувати втратиІндекси S&P 500 і Dow Jones Industrial Average завершили сесію середи невеликим зростанням на тлі появи ознак прогресу в переговорах щодо нових заходів стимулювання економіки США, які підняли настрій інвесторам.
Детальніше
 • 0
Європейська валюта подорожчає до 1,25 долараКурс долара до світових валют продовжує опускатися в четвер вранці, показник залишається у мінімального рівня з весни 2018 року на збереженні надій по відновленню економіки в світлі новин про вакцину від коронавируса, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Як Німеччина планує добудувати Північний потік-2Одна з основних проблем в геополітичному масштабі, що визначає перспективи взаємодії Російської Федерації і Німеччини, яка має найпотужнішу економіку в Європейському Союзі, це будівництво газопроводу «Північний потік-2». Замороження будівництва даного газопроводу пов’язане з санкціями, які ввели країни Заходу щодо РФ.
Детальніше
 • 0
Чи були масштабні фальсифікації на виборах Президента СШАНамагання діючого Президента США Дональда Трампа поставити під сумнів перемогу Джозефа Байдена на нещодавніх виборах не увінчалися успіхом. Перерахунок голосів в окремих штатах підтверджує перемогу представника Демократичної партії.
Детальніше
 • 0
Індекс долара продовжує знижуватисяКурс долара залишається у мінімальних позначок з весни 2018 року в середу вранці, інвестори більше схильні до ризику на очікуваннях підтримки економіки США і надіях щодо вакцини від коронавируса, що негативно для більш надійного долара, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Уряд Італії затвердив четвертий пакет стимулів для підтримки підприємствУряд Італії затвердив четвертий пакет стимулів для підтримки підприємств, які продовжують страждати від карантинних обмежувальних заходів, впроваджених у країні через пандемію covid-19. Про це повідомляє Bloomberg.
Детальніше
 • 0
Очікування подальших заходів стимулювання економіки знижують курс долараКурс долара зменшується до основних світових валют в понеділок вранці, ринки більш схильні до ризику на тлі очікувань щодо стимулювання економіки і вакцинам від коронавируса, що підтримує ризикові настрої і стримує більш надійний долар, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Чи продовжить Україна збільшувати кредитну залежність від МВФГлобальна економічна криза насувається внаслідок стискання ділової активності, зумовленого карантинними заходами задля запобігання пандемії коронавірусу. В таких умовах весь світ спостерігає за діями США та Китаю, оскільки ці країни – це стрижень світової економіки.
Детальніше
 • 0
Чорний назвав ознаки зовнішнього управління УкраїноюПодальше попадання України у боргову залежність від зовнішніх фінансових донорів актуалізувало проблему зовнішнього управління нашою країною. Вимоги щодо введення іноземців в наглядові ради державних корпорацій – це маркер посилення зовнішнього впливу на державні активи.
Детальніше
 • 0
В єврозоні прискорилось зростання грошової масиЗвіт ЄЦБ про грошово-кредитну політику в єврозоні показав, що річний темп зростання широкого грошового агрегату М3 прискорилося до 10,5% в жовтні з нерозкритих 10,4% у вересні. Економісти прогнозували, що річний темп зростання М3 в жовтні залишиться на рівні 10,4%.
Детальніше
 • 0
Південнокорейські інвестори уникають Старого континентуІнвестори з Південної Кореї показують зростаючий попит на нерухомість за межами своєї країни в міру ослаблення кризи, пов'язаної з covid-19, в Азії. Про це пише Investor.bg.
Детальніше
 • 0
Падіння долара стало дуже швидкимКурс долара в четвер вранці знижується по відношенню до інших основних світових валют і знаходиться в районі мінімуму з січня 2018 року на тлі активного зростання випадків коронавируса в США, що підсилює побоювання за перспективи американської економіки, свідчать дані торгів.
Детальніше