• 0
Трамп заявив, що ФРС занадто повільно знижує ставкиПрезидент США Дональд Трамп знову розкритикував Федеральну резервну систему, заявивши, що центробанк занадто швидко підвищував процентні ставки і надто повільно знижував їх, повідомляє CNBC.
Детальніше
 • 0
Інвестори скептично ставляться до подальшого зростання фондового ринкуНестримне зростання фондового ринку принесло трейдерам і інвесторам багато грошей, однак зараз це лякає навіть їх самих.
Детальніше
 • 0
Глобальні ризики для світової економіки зменшилисяМіжнародний валютний фонд очікує стабілізації і поступового підйому світової економіки в 2020-2021 роках, проте з дещо повільнішими темпами.
Детальніше
 • 0
Ціни на нафту продовжують ростиЦіни на нафту продовжують рости в четвер вдень після підписання торговельної угоди США і Китаю, підтримку котируванням також надає опублікований раніше доповідь Міжнародного енергетичного агентства (МЕА), свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
США анонсували підписання торгової угоди з КитаємПрезидент США Дональд Трамп і заступник прем'єра Держради КНР Лю Хе підпишуть документ по першій фазі торгової угоди між двома країнами, повідомив американський міністр фінансів Стівен Мнучін.
Детальніше
 • 0
Курс фунта стерлінгів торгується на максимальних рівняхКурс фунта стерлінгів до долара торгується у максимальних рівнів з травня минулого року після того, як Консервативна партія перемогла на виборах у Великій Британії, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Країни ОПЕК+ посилюють обмеження щодо видобутку нафтиКраїни ОПЕК+ згодні посилити угоду про обмеження видобутку нафти, додатково знизивши видобуток на 500 тис. бар. на добу (б/д). Про це пише газета "Комерсант".
Детальніше
 • 0
Очікується подальше зниження ціни на нафтуВсесвітній банк (ВБ/WB) знизив прогнозні ціни на нафту в 2020 році до $ 58 з $ 65/барр.
Детальніше
 • 0
Німеччина і Австрія очолили рейтинг фінансового благополуччяНімеччина і Австрія очолили рейтинг фінансової добробуту в Європі. А Греція і Литва виявилися в кінці списку. Шведська компанія Intrum AB, яка займається збором боргів, провела опитування серед європейців, запитавши у них про їхню здатність вчасно оплачувати рахунки, про свободу від кредитів, заощадженнях і фінансову грамотність.
Детальніше
 • 0
Ризики рецесії в світовій економіці наростаютьМіжнародне рейтингове агентство Moody's сумнівається, що світову економіку в 2020 році охопить рецесія, проте ризики наростають. Такий висновок міститься в доповіді агентства, передає Інтерфакс-Україна.
Детальніше
 • 0
Morgan Stanley прогнозує девальвацію долараАмериканський інвестбанк Morgan Stanley прогнозує ослаблення долара в 2020 р. на тлі прискорення економічного зростання за межами США. Про це йдеться в опублікованому огляді банку.
Детальніше
 • 0
Держави ОПЕК не підтримують зростання цін на «чорне золото»Вартість «чорного золота» поки притримується поточних значень, але ситуація багато в чому залежить від рішення ОПЕК + на майбутньому засіданні. Якщо країни-учасниці будуть нерішучі у своїх діях, це може негативно вплинути на вартість нафти, вважають в lblv.com.
Детальніше
 • 0
Барометр ділових настроїв в четвертому кварталі впав до кризового 2009 рокуНастрої в світовій економіці погіршилися до найнижчого показника з кризового 2009 року. Барометр ділових настроїв в четвертому кварталі 2019 року впав в річному численні з мінус 10,1 до мінус 18,8 пункту, повідомив в понеділок, 11 листопада, мюнхенський інститут економічних досліджень ifo за результатами опитування 1230 експертів з 117 країн.
Детальніше
 • 0
Оптимізм навколо торгових відносин між США і КНР знизив ціну золотаВартість золота зростає в п'ятницю вранці, відіграючи різке падіння, яке відзначали днем раніше на тлі оптимізму навколо торгових відносин між США і КНР, свідчать дані торгів.
Детальніше