• 0
Ціни на нафту підскочили на 2,67%Світові ціни на нафту піднімаються в середу вдень приблизно на 2,7%, в той час як ринки оцінюють дані Американського інституту нафти (API) про значне зниження запасів цієї сировини в США за тиждень, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
На скільки поточна фінансова криза сильніша за попереднюГлобальна економічна криза, яка охопила світову економіку з другої половини 2008 року, призвела до уповільнення темпів її зростання. Попередні кризи роки характеризувалися дуже високими темпами зростання: в 2001-2007 роках середньорічний приріст світової економіки склав 4,1%, тобто був вище попередніх десятиліть. У 2008 році темпи приросту світової економіки скоротилися до 2,8%, а в 2009 році взагалі виявилися негативними, тобто обсяг світового виробництва товарів і послуг скоротився на 0,6%.
Детальніше
 • 0
Повного відновлення економіки США не відбудетьсяКурс долара в середу зранку не показує яскраво виражену динаміку до інших основних світових валют на тлі позитивної статистики зі США, що дає надію на швидке відновлення економіки, і коментарів голови Федрезерву, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Ціна золота на нью-йоркській біржі Comex зросла на 0,45%Ціни на золото у вівторок підвищуються після заяв Федеральної резервної системи (ФРС) США, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Ціни на нафту знижуютьсяЦіни на нафту знижуються в понеділок на 2-3% через побоювання з приводу повільного зростання попиту на сировину, що посилилися на тлі зростання числа заражених в США, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
ФРС в найближчі місяці може здійснити емісію долара у великих обсягахДля підтримки потоку кредитів домогосподарствам і бізнесу ФРС в найближчі місяці буде нарощувати вкладення в держоблігації (US Treasuries) та іпотечні папери поточними темпами. Крім того, зберігаються можливості проведення РЕПО в великих обсягах.
Детальніше
 • 0
Долар США починає циклічний спадКурс долара в четвер вранці корекційно зростає по відношенню до інших основних світових валют після зниження на тлі похмурих економічних прогнозів Федеральної резервної системи (ФРС) США, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Безробіття в США збільшиться до 9,3%У середу ФРС представила прогноз, згідно з яким економіка США скоротиться на 6,5% в 2020 році, а рівень безробіття буде на рівні 9,3% на кінець року. Крім того, регулятор очікувано зберіг базову процентну ставку на рівні 0-0,25% річних.
Детальніше
 • 0
Найгірше для глобальної економіки вже позадуОсновні фондові індекси Азіатсько-Тихоокеанського регіону (АТР) у вівторок переважно ростуть, оскільки надії на відновлення економіки підвищують у інвесторів апетит до ризику, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Протести в США підвищують вартість золотаВартість золота зростає в понеділок вранці на тлі заворушень в США, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Зростання ціни нафти марки WTI може скласти 72%Ціни на нафту відчутно знижуються в п'ятницю вдень через побоювання за зростання запасів сировини в США і ознак погіршення відносин між Вашингтоном і Пекіном, при цьому за підсумками травня очікується рекордне за десятиліття місячне зростання цін на "чорне золото", свідчать дані торгів і коментарі аналітиків.
Детальніше
 • 0
Спад в глобальній економічній активності близький до досягнення днаМіжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз падіння світового ВВП в поточному році до 4,6% в порівнянні з очікуваним в кінці квітня зниженням на 3,9%, повідомляється в доповіді Global Economic Outlook (GEO).
Детальніше
 • 0
ЄС може стати здобиччю китайських інвесторівЄвропейський малий і середній бізнес побоюється, що підприємства, сильно ослаблені пандемією коронавируса і глибокою рецесією, можуть стати легкою здобиччю інвесторів з країн за межами Євросоюзу, перш за все - з Китаю, а сам ЄС виявиться при цьому "беззубим тигром".
Детальніше
 • 0
Боргові проблеми будуть чинити тиск на країни з економікою, що розвиваєтьсяАналітики BofA Global Research знову погіршили прогноз зміни світового ВВП в поточному році.
Детальніше