• 0
Глобальний економічний спад буде гіршим порівняно з 2008 рокомГлава Всесвітньої торгової організації сказав в середу, що, згідно з прогнозами, економічний спад і втрати робочих місць через пандемію коронавируса будуть гірше 2008 року.
Детальніше
 • 0
Ціна на нафту впала ще сильнішеРізке падіння біржових нафтових котирувань - з початку року ціна ф'ючерсів на нафту марок Brent і WTI впала приблизно на 60% - це лише «верхівка айсберга», на фізичному ринку нафти ціни впали ще сильніше, констатує Bloomberg. Агентство відзначає, що на фізичному ринку нафта продається з великими знижками до біржових котирувань, у результаті ціна може опускатися до $15, $10 або навіть $ 8 за барель при тому, що біржова ціна коливається в районі $ 25.
Детальніше
 • 0
Більшість великих китайських фірм знову відкрилисяЕкономіка Китаю починає демонструвати ознаки нормалізації після шоку, викликаного коронавірусів, але зберігаються серйозні ризики.
Детальніше
 • 0
Українській владі треба читати буквар, який написали РузвельтиВ чому основа економічної могутності сучасних передових суспільств? У вмінні інститутів влади вибудовувати зрозумілі правила гри, які виробляють «перед початком гри і не міняють під час гри». Є звичайно різні модифікації економічної політики, яка передбачає надання преференцій певним категоріям економічних агентів.
Детальніше
 • 0
Глобальна економіка вже в рецесіїМіжнародне рейтингове агентство Fitch знизило прогноз глобального економічного зростання на 2020 рік майже вдвічі - до 1,3% з 2,5%, що очікувалися в грудні, зазначивши, що криза, викликана пандемією коронавірусної інфекції вбиває зростання.
Детальніше
 • 0
Падіння глобального попиту перевищить масштаби попередньої фінансової кризиСвітовий попит на нафту в 2020 році може продемонструвати найбільше в історії падіння на тлі безпрецедентних заходів, які приймаються в багатьох країнах для боротьби з поширенням коронавируса, пише агентство Bloomberg.
Детальніше
 • 0
Економіст: чому глобальна економічна криза остаточно прийшла в УкраїнуУ 2019 році фінансові ресурси нерезидентів забезпечили стабілізацію та укріплення позицій національної грошової одиниці, що стало результатом продовження глобального економічного росту та м’якої монетарної політики федеральної резервної системи США.
Детальніше
 • 0
Економіст: чому наслідки коронавірусу для ринку нафти є катастрофічнимиНа ринку нафти відбувся найбільший обвал цін за останні 30 років. Зниження вартості чорного золота відбулося через неможливість домовитись між учасниками глобального нафтового картелю. Також, поширення нового типу коронавірусу стало основним довгостроковим чинником впливу на ціну нафти.
Детальніше
 • 0
Інвестиційні фонди скуповують золотоОбсяг золота в ETF (exchange traded funds - біржові інвестиційні фонди) за станом на кінець лютого склав 3 тис. 32,9 тонни на $ 157 млрд, побивши рекорд попереднього місяця, підрахував World Gold Council (WGC).
Детальніше
 • 0
Економіст: Чому Трамп вдруге стане Президентом СШАНа цьому тижні в США відбувся «супервівторок», оскільки відбулися важливі внутрішньопартійні голосування серед представників Демократичної партії США. Колишній віце-президент США Джозеф Байден впевнено переміг свого основного конкурента Берні Сандерса.
Детальніше
 • 0
Економічна активність у США зростає помірними темпамиЕкономічна активність в дванадцяти регіонах США продовжувала зростати темпами від стриманих (modest) до помірних (moderate) в січні-лютому, свідчить опублікований у середу Федеральною резервною системою (ФРС) регіональний огляд, який за кольором обкладинки називають Beige Book ( "Бежева книга").
Детальніше
 • 0
Фондові індекси завершили торги в середу істотним зростаннямНайбільші індекси США завершили торги в середу істотним зростанням в 3,8-4,5% в рамках корекції і на тлі звістки про заходи підтримки уряду для подолання ефектів від коронавируса, свідчать дані бірж.
Детальніше
 • 0
ФРС США знизила ключову ставку до 1-1,25%Федеральна резервна система (ФРС) США на позачерговому засіданні несподівано знизила ключову ставку до 1-1,25% з 1,5-1,75% на тлі коронавируса, йдеться в релізі регулятора.
Детальніше
 • 0
Зростання глобальної економіки може знизитись на 0,5%Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) знизила свій прогноз зростання світової економіки в 2020 році до 2,4%.
Детальніше