• 0
Світовий ринок сталі буде зростати у 2019 роціУ 2019 очікується зростання світового ринку трансформаторних сталей, вважають аналітики спеціалізованого джерела Yieh.com.
Детальніше
 • 0
На якій позначці зупинилось падіння курсу євро21 листопада курс євро плавно підростає з ранку на світовому ринку. Починалася торгівля на рівні $ 1,1370/€ і до 10 години вийшла на $ 1,1394/€, повідомив Bloomberg. Експерти вважають це реакцією на вчорашні події на нафтовому ринку (ціна Brent впала на 6,4% - до $ 62,53 за барель) і передчувають головна подія дня - рішення по бюджету Італії, яке повинно бути прийнято сьогодні. Близько місяця тому Єврокомісія його нещадно розкритикувала і повернула на доопрацювання.
Детальніше
 • 0
Чому Франція не бажає бути васалом СШАФранцузька республіка навіть в умовах холодної війни між капіталістичним та соціалістичним таборами завжди вирізнялась наявністю власної позиції в безпековому питанні. Особливо це яскраво проявлялось в часи президентства Шарля Де Голля та Франсуа Міттерана.
Детальніше
 • 0
Єврокомісія запрошує висококваліфікованих спеціалістів з третіх країнЄврокомісія планує досягти в наступному році прогресу щодо реформи системи надання "синіх карт" на проживання і роботу в ЄС для висококваліфікованих кадрів з країн поза Союзом, свідчить проект робочої програми ЄК на 2019 рік.
Детальніше
 • 0
ФРС США не поспішає піднімати вартість долараФедеральна резервна система (ФРС) США за підсумками засідання 7-8 листопада зберегла базову відсоткову ставку на рівні 2-2,25% річних, говориться в прес-релізі регулятора.
Детальніше
 • 0
Країни, що розвиваються уразливі перед економічними потрясіннямиМіжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service на 2019 рік зберігає "стабільний" прогноз по кредитоспроможності світового суверенного сектора.
Детальніше
 • 0
Інвестори виводять кошти з ринків, що розвиваютьсяІнвестори вивели найбільший обсяг коштів з акцій ринків, що розвиваються з періоду паніки на фінансових ринках в 2013 році, коли Федрезерв США вперше натякнув на згортання прийнятої після кризи програми заходів стимулювання, передає Reuters.
Детальніше
 • 0
Вашингтон перестає закуповувати нафту в ІрануВашингтон йде на "значне скорочення обсягу нафти і нафтопродуктів", що закуповуються у Ірану безпосередньо або за допомогою зарубіжних фінансових структур. Про це йдеться в підписаному президентом США Дональдом Трампом меморандумі, оприлюдненому в середу, 31 жовтня, прес-службою Білого дому.
Детальніше
 • 0
Вартість золота може збільшитись до 1255 доларівВартість золота підвищується у вівторок на тлі загострення побоювань щодо нового витка торгового конфлікту між США і Китаєм, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
Світові ціни на нафту обваляться до 70 доларів за барельСвітові ціни на нафту знижуються в п'ятницю вранці після того, як представник Саудівської Аравії заявив про можливість надлишку сировини на ринку в четвертому кварталі поточного року, свідчать дані торгів.
Детальніше
 • 0
ФРС продовжить піднімати базову відсоткову ставкуУ керівництво Федеральної резервної системи очікує продовження курсу з посилення монетарної політики. Ряд чиновників відзначають, що процентні ставки в подальшому повинні піднятися до "стримуючого рівня", щоб не допустити перегріву американської економіки.
Детальніше
 • 0
Ринок нафти активно реагує на глобальний економічний підйомАктивність торгів опціонами на нафту істотно зросла за останній час на тлі триваючого вже чотири тижні поспіль підйому нафтового ринку, пише The Wall Street Journal.
Детальніше
 • 0
Трамп досяг історичних домовленостейПрезидент США Дональд Трамп офіційно оголосив про досягнення угоди USMCA, яка повинно буде замінити договір про північноамериканську зону вільної торгівлі НАФТА, угода - найбільша в історії США, охоплюватиме торгівлю на 1,3 трильйона доларів в рік і забезпечить США сотні тисяч нових робочих місць.
Детальніше
 • 0
Італійський бюджет є ключовою точкою невизначеності для євроЄвро дешевшає щодо більшості основних валют, включаючи долар США і ієну, на побоюваннях, що Італія може відкласти публікацію бюджету на 2019 рік через протиріччя між членами кабінету міністрів щодо допустимого рівня бюджетного дефіциту.
Детальніше