• 0
Глобальна кібератака: в ООН назвали цілі хакерів
Слідчі досі не можуть встановити ініціаторів масштабної кібератаки.
Детальніше
 • 0
Коли відбудеться зустріч Нормандської четвірки
Нова зустріч Нормандської четвірки пройде, якщо складуться певні умови, які прискорять процес.
Детальніше
 • 0
У Раді придумали, як упорядкувати облік автомобілів з іноземною реєстрацією
Закон допоможе первинно упорядкувати облік автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні.
Детальніше
 • 0
Відрядження в країни безвізу: поради фахівця
Нагадаємо, що з 11 червня 2017 року українці мають право їздити до 30 країн Європейського Союзу без віз. Багато хто з них їде в туристичні подорожі, або ж у пошуках легального працевлаштування. Але є й ті, хто їздить до держав ЄС у службове відрядження.
Детальніше
 • 0
Українським водіям готують нові перевірки
Міністерство інфраструктури України і Міністерство внутрішніх справ підписали спільний план дій щодо забезпечення безпеки на дорогах країни. Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.
Детальніше
 • 0
Держкерівники Приватбанку за 12 днів заробили 1 млн грн
Приватбанк у своїй звітності розкрив інформацію, що в 2016 році винагорода членів правління банку, які були затверджені після 19 грудня 2016 року, складалася із заробітної платні, премій, відрахувань у пенсійний фонд та інших короткострокових виплат у загальній сумі 1 млн грн, включаючи відрахування до державного Пенсійного фонду України.
Детальніше
 • 85
Поліція закупила російські "ГАЗи"
Головне управління Нацполіції в Одеській області закупило 2 автомобілі для перевезення ув'язнених на базі російських "ГАЗ-A21R22-50".
Детальніше
 • 0
Україна у фокусі: соціологічні виміри
Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою Рейтинг на замовлення журналу «Фокус», більше 60% опитаних українців вважають оптимальним унітарний устрій для України, 20% підтримують федерацію, 18% - не визначилися із відповіддю.
Детальніше
 • 0
ІІ Форум місцевого розвитку: акцент на розвиток співпраці з Польщею
У Трускавці (Львівська обл.) завершився ІІ Форум місцевого розвитку. Упродовж трьох днів – з 23 до 25 червня – понад 400 його учасників з України, Польщі, Угорщини та Румунії на найвищому рівні обговорювали теми регіонального розвитку Карпат, децентралізації та роботу органів місцевого самоврядування. А найбільшою за представництвом іноземною делегацією на Форумі була польська.
Детальніше
 • 0
Україна буде реалізовувати інфраструктурні проекти з Польщею
Глава Верховної Ради України Андрій Парубій з Маршалком Сейму Республіки Польща Мареком Кухцінським домовилися реалізувати кілька інфраструктурних проектів між Україною і Польщею.
Детальніше
 • 0
В Кабміні підрахували, скільки в Україні невдоволених громадян
Стратегічний Радник глави уряду Мирослав Кошелюк заявив, що близько 70% людей незадоволені ситуацією в країні.
Детальніше
 • 0
Рада прийняла за основу запропоновані Кабміном зміни до Держбюджету-2017
Верховна Рада прийняла за основу і в цілому урядовий законопроект №6600 про внесення змін у Закон України "Про Державний бюджет України на 2017 рік".
Детальніше
 • 0
На Банковій розкрили деталі бесіди Порошенка та Трампа
Президент України Петро Порошенко під час візиту до Вашингтону обговорив деякі елементи майбутнього законопроекту про деокупацію та реінтеграцію Донбасу.

Детальніше
 • 0
В Україну заходить ще один лоукостер
У 2018 році німецька авіакомпанія-лоукостер Eurowings планує розпочати виконувати польоти з міжнародного аеропорту "Бориспіль" в Німеччину.
Детальніше