• 0
Зеленський розповів, що буде розвивати в УкраїніВолодимир Зеленський під час візиту у США зустрівся з інвесторами й закликав їх вкладати гроші в українську ІТ-сферу. За його прогнозами, доходи у цій галузі можуть зрости з $6 млрд до $16,5 млрд на рік. Про це інформує Офіс президента.
Детальніше
 • 0
Яке рішення в НАТО прийняли щодо УкраїниЛідери НАТО схвалили комюніке за підсумками брюссельського саміту Альянсу. Копія документа представлена журналістам.
Детальніше
 • 0
Україна отримає від США другий пакет військової допомогиУкраїна отримає від США другий пакет військової допомоги на 150 млн доларів, оголосив Пентагон 11 червня. Рішення Вашингтона є "своєчасним і обґрунтованим", заявив український міністр оборони Андрій Таран в суботу, 12 червня.
Детальніше
 • 0
Проти кого направлений президентський законопроект про олігархівБоротьба з олігархами є однією з основних вимог, яку пред’являють українській владі західні партнери. Представники української опозиції більше року назад подали свій законопроєкт, який передбачає деолігархізацію економіки та посилення антимонопольної політики. Однак влада «Слуги народу» проігнорувала цей законопроєкт. Натомість Президент Зеленський запропонував власний законопроєкт про олігархів.
Детальніше
 • 0
Чому українська влада робить ставку на РНБОНайбільш резонансною темою обговорення в експертних колах став законопроект президента, спрямований на боротьбу з монопольною владою олігархів. Відомий український політолог Володимир Фесенко висловив свою думку стосовно ключових моментів даного законопроекту.
Детальніше
 • 0
Чи впливає Саакашвілі на політику в УкраїніМіхеїл Саакашвілі вже тривалий період входить у вищий політичний істеблішмент в Україні. При президентові Порошенку він займав посаду у виконавчій вертикалі української влади. Саакашвілі себе позиціонує як безкомпромісний борець з корупцією в Україні.
Детальніше
 • 0
Хто з американських високопосадовців прибув в Україну вслід за БлінкеномВізит на початку травня в Україну держсекретаря США Ентоні Блінкена фактично відкрив нову сторінку в українсько-американських відносинах. Прикметна риса нової фази цих відносин – посилення впливу США на соціально-економічні та політичні процеси, які проходять в Україні. Нещодавнє призначення в керівні органи потужних державних корпорацій Тимофія Милованова та Світлани Заліщук є цьому підтвердженням.
Детальніше
 • 0
Хто з міністрів Уряду Гончарука очолив наглядову раду УкроборонпромуУ свій час Україна була одним з основних експортерів зброї на світовому ринку озброєнь. Однак квола політика держави стосовно зміцнення позицій оборонно-промислового комплексу призвела до втрат традиційних ринкових ніш на глобальному рівні.
Детальніше
 • 0
Колесников розповів про цілі роботи новоствореної партіїОстанні декілька тижнів в експертному середовищі інтенсивно обговорювалися перспективи створення нової партії, зорієнтованої на підтримку реального сектору економіки і запуск соціально-економічного піднесення. Окремі експерти створення нового політичного проекту пов’язували з Рінатом Ахметовим та Вадимом Новинським.
Детальніше
 • 0
В Україні може з’явитися новий політичний проектУкраїна перебуває напередодні нового політичного циклу. Це пов’язано з тим, що більшість політичних експертів прогнозують у найближчій перспективі перекроєння всього політичного ландшафту. Ряд авторитетних політологів та політтехнологів передбачають, що новий політичний проект буде пов'язаний з Рінатом Ахметовим та його близьким оточенням.
Детальніше
 • 0
Хто буде куратором українського напрямку в Держдепі СШАПеремога глобалістів на минулорічних виборах Президента США однозначно призведе до зміни векторів зовнішньої політики «світового жандарма». У Білий дім повертаються люди, які мають чималий досвід роботи в країнах Центральної та Східної Європи. Також слід очікувати і посилення американського впливу на українському напрямку зовнішньої політики.
Детальніше
 • 0
Конгрес США вирішив допомогти зберегти територіальну цілісність УкраїниСША через Агентство з міжнародного розвитку (USAID) оголосили про надання Україні додаткового фінансування на розвиток обсягом $155 млн, повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів України.
Детальніше
 • 0
Європейський союз: нове розходження між Францією та НімеччиноюЕкономісти ING відзначають, що з літа економічні показники єврозони характеризувалися новою розбіжністю.
Детальніше
 • 0
Економіст: ми самі погодилися на встановлення в Україні олігархатуВплив олігархічних структур на національну економіку в останні роки суттєво посилився. Період 2014-2020 років відзначається зміцненням впливу олігархів на інститути державної влади та місцеве самоврядування. Олігархи фактично виграли місцеві вибори восени 2020 року, створивши ряд регіональних проектів, які прямо та опосередковано відстоюють їх бізнес-інтереси.
Детальніше