• 0
Конгрес США вирішив допомогти зберегти територіальну цілісність УкраїниСША через Агентство з міжнародного розвитку (USAID) оголосили про надання Україні додаткового фінансування на розвиток обсягом $155 млн, повідомляє пресслужба Кабінету Міністрів України.
Детальніше
 • 0
Європейський союз: нове розходження між Францією та НімеччиноюЕкономісти ING відзначають, що з літа економічні показники єврозони характеризувалися новою розбіжністю.
Детальніше
 • 0
Економіст: ми самі погодилися на встановлення в Україні олігархатуВплив олігархічних структур на національну економіку в останні роки суттєво посилився. Період 2014-2020 років відзначається зміцненням впливу олігархів на інститути державної влади та місцеве самоврядування. Олігархи фактично виграли місцеві вибори восени 2020 року, створивши ряд регіональних проектів, які прямо та опосередковано відстоюють їх бізнес-інтереси.
Детальніше
 • 0
Хто головні політичні суб’єкти УкраїниУкраїнський політикум вже багато років є залежним від основних олігархічних груп. Водночас саме українські олігархи і визначають основні політичні тренди в Україні.
Детальніше
 • 0
Скільки нардепи отримали компенсації за житлоЕкспертне середовище сходиться на тому, що доходна частина держбюджету є звуженою і не дозволяє повною мірою запустити маховик соціально-економічного піднесення. Водночас народні обранці знаходять кошти для компенсації своїх витрат за оренду житла.
Детальніше
 • 0
Економіст: команди Коломойського і Ахметова розділилися на два ворогуючих між собою блокиПереважна більшість аналітиків не прогнозують в наступному році відновлення економічного зростання в Україні. Більше того, очікується подальший обвал економіки і початок нового переділу сфер впливу. Але це вже буде переділ не між вітчизняними олігархами, а між українськими фінансово-промисловими групами та транснаціональним капіталом.
Детальніше
 • 0
Чому Європа знімає санкції з АзароваМикола Азаров – колишній прем’єр-міністр України, на якого були накладені санкції Радою Європейського Союзу. Адвокати домоглися скасування санкцій проти Азарова в Євросуді.
Детальніше
 • 0
Екологічна криза загострюєтьсяНевизначеність політики держави стосовно контролю за забрудненням довкілля, проявом чого стала ліквідація профільного міністерства в 2019 році, призвела до розбалансування системи охорони навколишнього природного середовища. Збитки довкілля продовжують зростати.
Детальніше
 • 0
Яка основна причина розчарування населення в ЗеленськомуПадіння рейтингу Президента України Володимира Зеленського після впевненої перемоги на перегонах глави держави 2019 року стало наслідком багатьох причин. Однією з основних причин стало небажання гаранта прислухатися до конструктивних пропозицій представників опозиційного табору, а також відсутність антикризової економічної політики.
Детальніше
 • 0
Микола Скорик: люди Зеленського діють методами ПорошенкаПрикметною рисою політичного сезону 2020 стали місцеві вибори в Одесі та Одеській області, де влада Слуги народу та місцева влада об’єдналася в єдиний конгломерат проти опозиції. Вибори відзначалися намаганням влади будь-якою ціною вирвати перемогу в опозиційних кандидатів, тому й мали численні порушення виборчого законодавства.
Детальніше
 • 0
Які кадрові зміни відбудуться в Уряді ШмигаляПогіршення економічного становища в країні вимагає корекції курсу Уряду в частині реалізації реформ в окремих сегментах національної економіки. Прогнозуються кадрові зміни в Уряді у зв’язку з переформатуванням правлячої коаліції. Деякі експерти відзначають факт того, що до складу Уряду увійдуть люди, наближені до вітчизняних олігархів.
Детальніше
 • 0
Про що буде звітувати Шмигаль у Верховній РадіУряд Шмигаля знаходиться в епіцентрі критики експертного середовища у зв’язку з відсутністю системності та послідовності в частині реалізації державної економічної політики і в частині боротьби з поширенням пандемії коронавірусу. Уряду так і не вдалося запустити механізм відновлення економічного зростання в Україні.
Детальніше
 • 0
Чи з’явиться нова коаліція в українському парламентіПарламентська монобільшість в останній час не демонструє тієї монолітності, яку вона демонструвала на початку роботи законодавчого органу. Депутати не мають узгодженої позиції по ключових питаннях економічної політики та державотворчих процесів.
Детальніше
 • 0
Чим відрізняється здорова держава від хвороїВ Україні продовжується економічний спад, а влада замість застосування антикризових заходів здійснює тиск на сектор малого та середнього бізнесу. Такі дії держави створюють додаткову напругу в суспільстві, що прискорює процеси соціального збурення.
Детальніше