• 0
VІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів «Облік, аналіз і контроль в стратегії розвитку економіки України»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь в роботі VІІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених, аспірантів, здобувачів і студентів «Облік, аналіз і контроль в стратегії розвитку економіки України», яку проводить кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету для науковців та практиків, аспірантів, здобувачів і студентів, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.
Детальніше
  • 0
VІ міжнародна науково-практична інтернет-конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ»
Шановні колеги !
кафедра економіки Луцького національного технічного університету

запрошує Вас прийняти участь у
VІ міжнародній науково-практичній інтернет-конференції
«АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМИ СИСТЕМАМИ»

Дата проведення: 11 грудня 2020 року.
Місце проведення: м. Луцьк, вул. С. Ковалевської, 29, аудиторія К 204.
Детальніше
  • 85
XІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І КОНТРОЛЮ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ЕКОНОМІКИ»

5 грудня 2020 року
Луцьк


Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції, яку проводять кафедра обліку і аудиту та кафедра міжнародних економічних відносин Луцького національного технічного університету науковців та практиків, аспірантів, здобувачів та студентів, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.
Детальніше
  • 68
VІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОБЛІК, АНАЛІЗ І АУДИТ:  ВИКЛИКИ ІНСТИТУЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ»
3 жовтня 2020 року
Луцьк

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь в роботі міжнародної науково-практичної конференції, яку проводить кафедра обліку і аудиту Луцького національного технічного університету для аспірантів, здобувачів, науковців та практиків, які зацікавлені у популяризації власних наукових досліджень.
Детальніше
  • 51
Міжнародна науково-технічна конференція «Інноваційний розвиток ресурсозберігаючих технологій та раціональне користування природними ресурсами»
Шановні колеги!


Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції «Інноваційний розвиток ресурсозберігаючих технологій та раціональне користування природними ресурсами», що відбудеться 26 жовтня 2020 р. у дистанційній формі в University of Petroșani, Румунія.
Детальніше
  • 34
І Міжнароднa науково-практичнa конференція «ФОРМУВАННЯ СТАЛОГО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»
ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ


До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники, вчені, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, інших підприємств і організацій, діяльність яких дотична до порушених на конференції проблем, а також здобувачі вищої освіти.
Детальніше
  • 51
Первый Легальный Союз Ритейлеров Украины. Чего ждать рынку?В рамках Главной бизнес-встречи ритейлеров и поставщиков Украины «FoodMaster&PrivateLabel-2020», которая уже в следующую пятницу, Вас ждет выступление Виталия Денисенко, основателя и инициатора «Асоціації Регіональних Мереж», куда вошли ритейлеры «Новус», «Деликат» и «Файна-Маркет».

Вы узнаете:

- Как конкурировать региональным сетям с национальным ритейлом или есть ли жизнь у ритейла за Окружной Киева?
- Синергия АРМ («Асоціації Регіональних Мереж») с национальными производителями.
- Какие возможности у локальных производителей с АРМ?
Детальніше