• 0
Приріст e-commerce у 2020 році в Україні досяг 41%Загальна сума фізичних товарів і послуг, які придбали українці в інтернеті протягом 2020 року, досягла 107 млрд грн, що на 41% більше минулого року. Про це йдеться у дослідженні групи компаній EVO.
Детальніше
 • 0
В листопаді споживчі настрої українців покращилисьІндекс споживчих настроїв (ІСН) українців, після зниження в листопаді на 9,2 пункту, в грудні виріс на 3,3 п. - до 65,7 п. За 200-бальною шкалою, свідчить дослідження агентства Info Sapiens.
Детальніше
 • 0
Як Мінфін України «латає дірки» в держбюджетіЕкономічні реалії такі, що доходна частина держбюджету 2020 не буде виконана. Також необхідною є акумуляція коштів, необхідних для погашення та обслуговування державного боргу.
Детальніше
 • 0
У скільки разів виросте абонплата за природний газДержава вже декілька років як самоусунулася від регуляторного впливу на ринок природного газу, що призводить до перманентного збільшення вартості блакитного палива, незважаючи на те, що має місце зниження ціни на цей вид вуглеводневої сировини на світовому ринку.
Детальніше
 • 0
Від яких країн залежить відродження економіки УкраїниУкраїнська економіка перебуває на порозі масштабної модернізації, яка форсуватиметься традиційними партнерами Києва та транснаціональним капіталом. Однією з основних передумов формування нової моделі економіки України стане руйнація існуючої олігархічної системи.
Детальніше
 • 0
Економіст: українська влада почала робити все, щоб отримати місію МВФЗначна залежність національної економіки від кредитів МВФ зробила відносини з цією фінансово-кредитною організацією ключовим фактором макроекономічної стабільності та визначення місця України у світових інвестиційних рейтингах. МВФ поки не спромігся послати свою місію до Києва, що викликає занепокоєння у світових інвесторів і позбавляє Україну значних фінансових вливань.
Детальніше
 • 0
Чи продовжить Україна збільшувати кредитну залежність від МВФГлобальна економічна криза насувається внаслідок стискання ділової активності, зумовленого карантинними заходами задля запобігання пандемії коронавірусу. В таких умовах весь світ спостерігає за діями США та Китаю, оскільки ці країни – це стрижень світової економіки.
Детальніше
 • 0
Як МВФ планує екзаменувати УкраїнуМВФ призупинив співпрацю з Україною, свідченням чого є небажання направити місію та надати черговий транш. Така поведінка керівництва МВФ зумовлена бажанням збільшити політичний тиск на Україну і отримати додатковий доступ до найбільш ліквідних активів в нашій країні, зокрема земель сільськогосподарського призначення.
Детальніше
 • 0
Адміністративна реформа в Україні для об’єднаних територіальних громадЗгідно з масштабною реформою влади в Україні з децентралізації системи управління на найнижчому її рівні постають територіальні громади як адміністративні одиниці, що утворюються завдяки об‘єднанню декількох населених пунктів – сіл, селищ, невеликих міст. Про особливу увагу до адміністративної реформи, що має суттєво посилити фінансову спроможність громад і надати їм більше повноважень щодо управління територіями, свідчить створення Указом Президента України № 909/2019 від 18 грудня 2019 року Ради розвитку громад та територій.
Детальніше
 • 0
Падіння продажів non-food рітейлу складе від 30 до 50%Падіння товарооборотов торгових мереж, представлених в непродовольчому сегменті, в зв'язку з карантином і очікуваною подальшою економічною кризою в 2020 році, може скласти 50% і більше, вважають співвласники мережі "Алло" Дмитро Деревицький, мереж Eva і Varus Руслан Шостак і гендиректор мережі Comfy Ігор Хижняк.
Детальніше
 • 0
Частка вільних площ на ринку офісної нерухомості Києва збільшуєтьсяНа тлі зростаючої нової пропозиції частка вільних площ на ринку офісної нерухомості Києва в 2019 році зросла на 4,2 п.п. в порівнянні з 2018 роком і склала 8,5%, повідомила в прес-релізі консалтингова компанія CBRE Ukraine (Київ).
Детальніше
 • 0
Ціни на будівельно-монтажні роботи в січні 2020 року зросли на 1,5%Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в січні 2020 року зросли на 1,5% в порівнянні з січнем 2019 року, повідомила Державна служба статистики (Держстат).
Детальніше
 • 0
Індекс ділових очікувань в будівництві істотно вирісНова пропозиція на ринку офісної нерухомості в Києві за підсумками 2019 року склала близько 100 тис. кв. м, до відкриття в 2020 році на ринку заявлений вихід рекордного обсягу площ - близько 255 тис. кв. м.
Детальніше
 • 0
Сегмент комерційного PR в 2020 році зросте на 5%В системі комерційного PR в 2020 році прогнозують зростання на 5%, коли загальний обсяг ринку досягне 980 млн грн. За підсумками 2019 року ця сума становить 953 млн грн.
Детальніше