• 0
Адміністративна реформа в Україні для об’єднаних територіальних громадЗгідно з масштабною реформою влади в Україні з децентралізації системи управління на найнижчому її рівні постають територіальні громади як адміністративні одиниці, що утворюються завдяки об‘єднанню декількох населених пунктів – сіл, селищ, невеликих міст. Про особливу увагу до адміністративної реформи, що має суттєво посилити фінансову спроможність громад і надати їм більше повноважень щодо управління територіями, свідчить створення Указом Президента України № 909/2019 від 18 грудня 2019 року Ради розвитку громад та територій.
Детальніше
 • 0
Падіння продажів non-food рітейлу складе від 30 до 50%Падіння товарооборотов торгових мереж, представлених в непродовольчому сегменті, в зв'язку з карантином і очікуваною подальшою економічною кризою в 2020 році, може скласти 50% і більше, вважають співвласники мережі "Алло" Дмитро Деревицький, мереж Eva і Varus Руслан Шостак і гендиректор мережі Comfy Ігор Хижняк.
Детальніше
 • 0
Частка вільних площ на ринку офісної нерухомості Києва збільшуєтьсяНа тлі зростаючої нової пропозиції частка вільних площ на ринку офісної нерухомості Києва в 2019 році зросла на 4,2 п.п. в порівнянні з 2018 роком і склала 8,5%, повідомила в прес-релізі консалтингова компанія CBRE Ukraine (Київ).
Детальніше
 • 0
Ціни на будівельно-монтажні роботи в січні 2020 року зросли на 1,5%Ціни на будівельно-монтажні роботи в Україні в січні 2020 року зросли на 1,5% в порівнянні з січнем 2019 року, повідомила Державна служба статистики (Держстат).
Детальніше
 • 0
Індекс ділових очікувань в будівництві істотно вирісНова пропозиція на ринку офісної нерухомості в Києві за підсумками 2019 року склала близько 100 тис. кв. м, до відкриття в 2020 році на ринку заявлений вихід рекордного обсягу площ - близько 255 тис. кв. м.
Детальніше
 • 0
Сегмент комерційного PR в 2020 році зросте на 5%В системі комерційного PR в 2020 році прогнозують зростання на 5%, коли загальний обсяг ринку досягне 980 млн грн. За підсумками 2019 року ця сума становить 953 млн грн.
Детальніше
 • 0
«В2ВMaster-2019: ТОП-20 практик лидерства в управлении и продажах®»Как будут работать компании будущего? Что обеспечит им продажи - и квалифицированных продавцов? Об этом на IX Международной Бизнес-встрече в формате Битвы Лучших Тренеров говорили ведущие специалисты в области управления и продаж.
Детальніше
 • 0
Реалізація механізму публічно-приватного партнерства на сільських територіях
Публічно-приватне партнерство як інноваційна форма управління сільськими територіями зорієнтоване на їх розвиток та забезпечення економічної спроможності. Орієнтація механізму на співпрацю територіальних громад актуалізує його з огляду на швидкий перебіг реформи децентралізації влади в Україні та переважання сільський територій у складі держави.
Детальніше
 • 0
Тенденції інституціональних трансформацій системи управління лісовою галуззю в УкраїніВ Україні застосовується модель централізованого управління лісовими ресурсами та лісокористуванням, котра характеризується концентрацією функцій нормативного регулювання, управління діяльністю і контрольних функцій в єдиному центрі – Державному агентстві лісових ресурсів України з дублюванням функцій управління й контролю його територіальними органами, а також деякими іншими міністерствами й відомствами.
Детальніше
 • 0
Що таке боргозалежна економікаБоргова залежність нашої країни з року в рік посилюється у зв’язку з щорічним отриманням все нових кредитів. Ускладнюється проблема тим, що Україна змушена погашати ті борги, які були взяті ще попередніми урядами. Не завжди кредитні ресурси міжнародних фінансово-кредитних організацій використовуються за призначенням.
Детальніше
 • 0
Як уникнути краху української економіки у 2019 році
Підйом національної економіки залежить від ряду чинників. Передова іноземна практика засвідчує, що необхідною передумовою активізації ділової активності є нарощення інвестиційних вливань. А це у свою чергу потребує створення належного інвестиційного клімату, який стимулюватиме зовнішніх і внутрішніх інвесторів фінансувати проекти модернізації основного капіталу виробничих підприємств та інфраструктурних об’єктів.
Детальніше
 • 0
Чому світова економічна криза може наступити вже в найближчі 12 місяцівЦиклічний характер розвитку глобальної економіки передбачає настання через певний часовий проміжок кризової фази. В останні місяці у світовій економіці сформувалися передумови для нового витка кризових явищ, що можуть за масштабами перевершити кризу 2008 року.
Детальніше
 • 0
Економічне зростання в Україні в 5-7% є реальнимПодолання стагнаційних проявів і вихід на висхідний тренд економічного розвитку – це необхідна передумова зміцнення української державності особливо в умовах загострення екзогенних ризиків. Сьогодні в експертному середовищі точаться дискусії стосовно можливостей забезпечення прискорених темпів соціально-економічного піднесення України.
Детальніше
 • 0
При яких умовах середня зарплата в Україні виросте до 650-700 доларівНомінальний ріст української економіки в останні два роки поки не забезпечив реального підвищення життєвого рівня переважної більшості населення. Певні позитивні зрушення, які спостерігаються в окремих сегментах національного господарства, не призвели до росту суміжних галузей, що не дало можливості суттєво покращити економічну ситуацію в країні в цілому.
Детальніше