• 0
Анатолій Дейнека: Ситуація в лісовій галузі є дуже складною, але вона не є безнадійноюШановна президіє, шановні колеги лісівники, шановні друзі лісу! Бо всі, хто тут був, хто ще залишився після перерви, – це дійсно друзі лісу. Всі, кому душа болить за український ліс. Знаєте, я хотів би сьогодні на з'їзді лісівників говорити про чисто лісівничі професійні речі, про лісове насінництво, про лісові культури, про технології догляду за лісами, про боротьбу зі шкідниками, про мисливські господарства… Але, на жаль, наша сучасна українська політика примушує нас говорити не про професійні лісівничі речі, а про речі політичні.
Детальніше
 • 0
Олександр Горган: Для Київської області лісова галузь – це колосальний драйвер розвитку економікиШановний Володимир Налькович, я вітаю народних депутатів, своїх колег, губернаторів Івана-Франківської та Закарпатської областей, а головне дорогих друзів, працівників лісової галузі. Повинен зразу сказати, що в Київській області ми будуємо зразковий приклад взаємодії виконавчої влади і працівників лісової галузі і ми сьогодні вже не відділяємо президентську команду у вигляді обласної державної адміністрації від працівників державних лісових господарств, ми сьогодні одне ціле.
Детальніше
 • 0
Геннадій Москаль: Лісове господарство упродовж багатьох століть – це стратегічна галузь для ЗакарпаттяШановна президія, делегати та гості з’їзду! В першу чергу дякую організаторам за можливість виступити на цій трибуні. Згідно зі статтею 118 Конституції України я очолюю виконавчу владу в Закарпатській області. Я хочу виступити саме з боку виконавчої влади, сказати, що буде і які будуть катастрофічні наслідки для області у зв’язку з введенням земельного податку на лісові землі.
Детальніше
 • 0
“UKRSPYRT”. FRESH STARTIn September 2017 at the request of the Trade union to the Cabinet of Ministers of Ukraine Yuriy Luchechko was appointed an acting Director of the State enterprise “Ukrspyrt”.
Детальніше
 • 0
Виступ голови Товариства лісівників України Юрія Марчука на IV з’їзді лісівників (продовження)Деревина – це єдиний відновлювальний ресурс, який ми маємо. Не нафта, не пісок і не граніт і навіть не бурштин, а деревина. Сьогодні на виставці сотні фірм з різних куточків світу демонструють своє обладнання.
Детальніше
 • 0
Виступ голови Товариства лісівників України Юрія Марчука на IV з’їзді лісівників (початок)Шановні колеги! IV з’їзд лісівників проходить у непростих умовах. На сході України йде війна, гинуть наші хлопці та мирні жителі, мільйони переселенців залишили домівки, наростає трудова міграція в ЄС. На цьому тлі наші проблеми сприймаються як незначні й оцінюються за принципом «покричать і запрацюють». Всі, кому не лінь, піаряться на проблемах лісу, не розуміючи, що спеціалісти, професіонали своєї справи виховуються десятиліттями.
Детальніше
 • 0
Володимир Бондар: напрями реформування лісової галузі мають визначати професіоналиНеобхідність продуманих і фахових змін у лісовій галузі обумовлена не тільки складною ситуацією, в якій вона опинилася, а перш за все нагальною потребою перегляду самого ставлення до лісового господарства, підтримки його подальшого розвитку.
Детальніше
 • 0
Президент НААН України Ярослав Гадзало відзначає ювілейНинішній етап зміцнення української державності багато в чому визначається нарощенням потенціалу аграрного сектору, який справді став «локомотивом» розвитку української економіки і дозволив нашій країні зайняти чільне місце у надзвичайно жорсткому глобальному економічному просторі. Значною мірою укріплення позитивних тенденцій у сільському господарстві та переробно-харчовому сегменті АПК в останні роки забезпечується активізацією наукової та інноваційної діяльності установ Національної академії аграрних наук України, яку з 2014 року очолює доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН України Ярослав Михайлович Гадзало.
3 серпня Ярослав Михайлович відзначає свій 60-річний ювілей.
Детальніше
 • 0
Знаний син львівського політехніка відвідав батькову альма-матер
Днями Інститут економіки і менеджменту Львівської політехніки, під керівництвом професора Олега Кузьміна, приймав представника Університету Козьмінського (м. Варшава, Польща) та Університету Варшавського професора Кшиштофа Облоя в межах програми Еразмус+ KA 107.
Детальніше
 • 0
Черчілль про Троцького

ЧЕРЧІЛЛЬ ПРО ТРОЦЬКОГО

CHURCHILL ABOUT TROTSKY


До сторіччя більшовицького перевороту в Росії
Детальніше
 • 0
До 75-річчя академіка НАН України Бориса Буркинського

ТВОРЧИЙ ПОШУК – ДЖЕРЕЛО ЕКОНОМІЧНИХ ІННОВАЦІЙ

CREATIVE SEARCH IS A SOURCE OF ECONOMIC INNOVATION


(до 75-річчя академіка HAH України Б.В. Буркинського)
Детальніше
 • 85
День Дорогунцова (до 86-річчя з дня народження)
Дорогунцов Сергій Іванович (22.09.1929 – 20.02.2010). Об’єктивка стримано фіксує етапи насиченого життєвого шляху і трудової діяльності: студент юридичного факультету (1948–1953, диплом з відзнакою) і слухач річних курсів підготовки викладачів (1953–1954) Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка, старший викладач партійної школи при Тернопільському обкомі КПУ (1954–1957) і Тернопільського державного медичного інституту (1957–1959), керівник лекторської групи Тернопільського обкому КПУ (1959–1962), слухач Академії суспільних наук при ЦК КПРС (1962–1965, економічні науки), консультант відділу науки і культури (1965–1969) та завідувач сектору суспільних наук відділу науки і навчальних закладів (1969–1974) ЦК КПУ, помічник Голови Ради Міністрів Української РСР (1974–1984), голова Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України (1984–2006). Член ВЛКСМ (з 1945) і КПРС (з 1948). Кандидат (1965) і доктор економічних наук (1988). Професор (1989). Член-кореспондент НАН України (1992).
Детальніше