Віктор Балога: державою керують «виконуючі обов'язки»
Одним з проявів кризи влади в Україні є кадровий голод, відображенням чого є значна кількість виконуючих обов’язки керівників ключових відомств, що вносить деструктив в проведення реформ та стабілізацію економіки. Комплекс проблем, які виникають в різних галузях, якраз і пов'язаний з відсутністю перших осіб у відповідних підрозділах виконавчої влади.


Народний депутат України Віктор Балога у Facebook піддав критиці бездіяльність вищих органів влади в Україні, наголосивши, що в країні відсутні: голова НБУ; міністр аграрної політики; голова Рахункової палати; голова Фонду держмайна; міністр охорони здоров'я; голова Державної фіскальної служби; голова Державного агентства автомобільних доріг; голова апарату Верховної Ради і ще декількох комітетів.

Якщо коротко, то державою керують «виконуючі обов'язки». Але при цьому єдине кадрове рішення, яке виносять на порядок денний ВР – це відставка якогось голови банківського комітету ВР, який вляпався в історію з поставкою харчів у ОРДЛО. Парадокс? Ні – просто вирішення власних бізнесово-політичних питань. А країною нехай далі керують «врємєнщики».

Наявність значної кількості виконуючих обов’язків ключових відомств у виконавчій владі свідчить про глибокі кризові явища в діяльності парламентської правлячої коаліції, що кумулятивним чином відображається на результативності реалізації економічних реформ, точніше на їх відсутності у структуроутворюючих ланках національного господарства.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали