Україна є наріжним каменем у відносинах між США і Росією, – Тіллерсон
За словами Рекса Тіллерсона, щоб нормалізувати відносини США з Росією, спершу потрібно вирішити українське питання. Адже Україна є "наріжним каменем" у відносинах між Вашингтоном і Москвою.


"На цьому (на війні Росії проти України, – ред.) заснована вся система санкцій, зокрема, й американських. Я хочу сказати, що перші санкції проти Росії були введені у зв'язку із захопленням Криму, а потім вони поступово посилювалися. І на цьому заснована вся система європейських санкцій", – сказав Держсекретар США, повідомляє 24tv.ua.

За словами Тіллерсона, найбільше у скасуванні санкцій США та ЄС зацікавлений Кремль. Окрім того, Москва прагне відновлення нормальних відносин з Америкою, які ґрунтуються на економічних зв'язках.

"І саме тому ми вважаємо, що для поліпшення наших відносин з РФ важливо вирішити цю проблему, якщо ми зможемо це зробити. Поки це питання залишатиметься невирішеним, санкції будуть зберігати свою силу", – наголосив він.

Держсекретар зазначив, що перш за все, потрібно домогтися зниження рівня насильства і дотримання режиму припинення вогню на Донбасі. Це важливо для відновлення певного рівня довіри між урядами США та РФ.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали