ІV міжнародна Шумпетерівська конференція «Наукова спадщина Йозефа Алоїза Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє»
В жовтні 2011 році проведено І Міжнародний Шумпетерівський економічний форум «Наукова спадщина Йозефа Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє». В дводенному заході взяли безпосередню участь провідні українські науковці та представники органів державної влади, а також зарубіжні гості із Австрії, Румунії, Молдови. Однією із центральних була доповідь голови Центрального банку Австрії доктора Евальда Новотного.


У 2013 та 2016 роках пройшли ІІ та ІІІ Міжнародна Шумпетерівська економічна конференція «Наукова спадщина Йозефа Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє», в рамках яких окрім основних засідань відбувалися круглі столи та студентські секції із соціального підприємництва. В наукових заходах активну участь взяли представники Центру Й. Шумпетера Університету Карла і Франца м. Грац (Австрія); колеги з економічного факультету Університету м. Лодзь (Польща); директор Інституту доктора Яна-У. Сандала (Норвегія); директор Школи управління Українського католицького університету, представники Києво-Могилянської академії, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного економічного університету та інших вітчизняних ВНЗ.

На пленарних та секційних засіданнях проведених конференцій розглядалися як питання життя та наукової спадщини Йозефа Шумпетера, так і актуальні проблеми сучасного розвитку соціальних та економічних явищ та процесів.

03-04 жовтня 2018 р. в м. Чернівці буде проведена ІV міжнародна Шумпетерівська конференція «Наукова спадщина Йозефа Алоїза Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє».

Умови участі та ключові дати подачі матеріалів на конференцію у прикріпленому інформаційному листі.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали