Валерій Пацкан, новий Голова Рахункової палати: «У нас буде багато викликів і завдань»Сьогодні Голова Верховної Ради України представив колективу Рахункової палати нового очільника Валерія Пацкана, а також новий склад членів Рахункової палати.

«Ми довго йшли до цього етапу. Багато зусиль було докладено, нарешті змогли вийти на позитивне рішення. Це новий шлях для розвитку вже реформованого органу – Рахункової палати, який є одним з ключових контролюючих органів у країні. Це незалежний елемент парламентського контролю, який має посилити інституційну спроможність Верховної Ради України. І для мене як її Голови, Рахункова палата є величезною опорою»,- відзначив Андрій Парубій.
Голова Верховної Ради подякував всім членам РП, які протягом багатьох років професійно виконували свої функції. А також привітав новообраних членів РП. Троє з них працювали в старому складі Палати, ще шестеро – новообраних.

«Поєднується молодість і досвід, який був здобутий за багато років. Нова енергія нових людей, які прийшли працювати, лише позитивно відзначиться на ефективній роботі Рахункової палати», – наголосив спікер парламенту.

Також Андрій Парубій привітав новообраного Голову Рахункової палати, Валерія Пацкана: «Він був одним з тих найбільших моторів, який прагнув до реформування РП, обмірковуючи дуже багато часу, коли і як це відбудеться. Тепер у Валерія новий етап, коли з депутатського крісла переходить на цю посаду, яка одночасно дає великі можливості, великий обов’язок і високу відповідальність. В мене немає жодних сумнівів, що пан Валерій зможе дуже гідно пройти цей шлях».

«Йдучи в Рахункову палату, я визначив для себе п’ять головних напрямків роботи – сказав новий очільник інституції. – Перший – реформування установи згідно нового закону. Другий – максимальна відкритість органу. Третій – публічний конкурс на заміщення вакантних посад у наших представництвах у регіонах. Четвертий – максимальна ефективність діяльності органу. П’ятий – міжнародна взаємодія і співпраця. Я докладу максимум зусиль, щоб усі ці принципи були дотримані і, як результат, ми отримали ефективний орган, який би показував громадськості, що сьогодні відбувається не так в системі державних фінансів, акцентував увагу на неефективному використанні бюджетних коштів, їх розкраданні».

«Я хочу бути не лише вашим колегою, але і товаришем, – звернувся новий Голова до колективу Палати. – Розумію, що не всі нас будуть любити, переконаний, що матимемо купу ворогів. У нас буде багато викликів і завдань, але я вірю, що спільна робота, плече товариша, а не підніжка, спрацюють на позитивний результат».

Управління інформаційної політики


Друкувати
Найбільш популярні матеріали