«Народний фронт» вичікує: чи висуне партія Яценюка кандидатом на президентських виборах 2019«Народний фронт» є одним з двох учасників правлячої парламентської коаліції і несе відповідальність за соціально-економічне становище в країні, оскільки Україна – це парламентсько-президентська республіка. Відставка Арсенія Яценюка та переформатування уряду не позбавило дану політичну силу реальної влади, оскільки значна кількість міністерських портфелів належить саме цій політичній силі.

Початок нового політичного сезону, який розпочався фактично перед початком старту офіційної президентської кампанії, ставить перед учасником парламентської коаліції завдання стосовно ідентифікації свого претендента на президентську булаву. Висловлюються різні точки зору. Багато аналітиків та експертів говорять про те, що Народний фронт однозначно висловить свою підтримку нинішньому гаранту. Лунають думки також стосовно того, що учасником президентських перегонів стане Арсеній Яценюк.

Питання щодо формату участі «Народного фронту» у наступних президентських виборах буде вирішуватися у січні 2019 року на партійному з’їзді. Про це повідомив голова парламентської фракції «Народного фронту» Максим Бурбак.

Всіх цікавить: з ким «Народний фронт»? Комусь наша політична сила стоїть як кіста у горлі. Відповідаю – «Народний фронт» з державою Україна. Багатьох збурила нинішня інформаційна кампанія «Народного фронту». Вважаю, що наша кампанія – це одна з форм звіту політичної партії про роботу. «Народний фронт» – єдина партія, яка виконала всі пункти своєї передвиборчої програми, всі дані обіцянки. Відмова від російського газу, порятунок країни від дефолту тощо – результати діяльності уряду Арсенія Яценюка. Мені теж є про що, не червоніючи, прозвітувати перед людьми, – сказав Бурбак.

Виходячи зі слів керівника фракції «Народного фронту», союзник БПП вичікує, не поспішаючи підтримувати Петра Порошенка як єдиного кандидата від провладних політичних партій. Можливо керівництво «Народного фронту» взяло паузу у зв’язку із сподіваннями, що ще найбільш сприятлива політична кон’юнктура для них не настала. Не виключено, що в самий останній момент Арсеній Яценюк буде висунутий кандидатом від «Народного фронту» на виборах Президента України 2019.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали