Рівень доларизації депозитів знизився і становить 40,7%Частка іноземної валюти зросла в коштах бізнесу та скоротилася в коштах населення. Рівень доларизації депозитів на кінець кварталу становив 40,7%, йдеться в Огляді банківського сектору НБУ.

Протягом другого кварталу кошти населення та бізнесу в банках зросли на 2,7%. Гривневі кошти населення зросли на 5,9% за квартал і на 11,8% р/р. Гривневі кошти бізнесу зросли на 1,9% за квартал і на 8,7% р/р.

Частка іноземної валюти зросла в коштах бізнесу та скоротилася в коштах населення. Рівень доларизації депозитів на кінець кварталу становив 40,7%. У 2018 році це показник складав 41,5%.

У квітні-липні Національний банк двічі знижував облікову ставку, проте ставки за 12-місячними гривневими депозитами фізичних осіб на це майже не відреагували й залишалися близькими до 15,5% річних.

Вартість 12-місячних депозитів населення в доларах США вкотре оновила історичні мінімуми, знизившись до 3.1% річних. Гривневі кошти корпорацій подешевшали до 13,4% річних. Втім, це вище, ніж у середньому за останні чотири роки.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали