У якому форматі має відбутися зустріч Зеленського та ПутінаНещодавнє звільнення українських моряків та інших полонених вселяє надію в те, що незабаром буде досягнуто проривних змін щодо припинення військового протистояння на Сході України. Особливої ваги за таких умов набуває зустріч президентів України та Російської Федерації.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним на зустрічі лідерів країн «нормандської четвірки». Зеленський зазначив, що зараз розробляється карта виконання Мінських угод з конкретними термінами.

«Ми розробляємо карту виконання мінських угод з конкретними термінами. Найближчий крок – це зустріч в нормандському форматі і я впевнений, що ми на цій зустрічі зможемо вирішити багато ключових і дійсно складних елементів мінських домовленостей. Я думаю, що це буде найближчий контакт з президентом Російської Федерації», – заявив президент України.

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що зустріч у нормандському форматі відбудеться ще у вересні 2019 року. Варто відмітити, що з приходом Володимира Зеленського на посаду Президента України почали прискорюватися процеси, пов’язані з урегулюванням конфлікту на Сході України.

Звільнення українських полонених – це свідчення того, що нова президентська команда налаштована найближчим часом кардинальним чином вирішити проблеми, які не знаходили свого вирішення останніх 5 років.

Український журнал «Економіст»


Друкувати
Найбільш популярні матеріали