Зеленський презентував українські проекти для міжнародного бізнесуПрезидент Володимир Зеленський на Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії закликав міжнародний бізнес інвестувати в Україну і представив ряд перспективних проектів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«У нас є ряд проектів куди я, під мої особисті гарантії, гарантії захисту, запрошую іноземний бізнес. Це енергетика, інфраструктура, прозорий обіг земель», — сказав президент.

Зокрема, Зеленський презентував проект по іригації землі в південних регіонах країни, міжуніверситетський IT-кластер у Харкові, центр кіновиробництва в Києві, новий курорт на березі Чорного моря в абсолютно новому місті, гірськолижні курорти в Славському та Боржаві, розвиток острова Хортиця, масштабний парк розваг для гостей із східної та центральної Європи.

«Це далеко не повний перелік причин, через які ми запрошуємо інвестувати в Україну», — додав президент.

Раніше, під час візиту в Польщу, Зеленський запевнив представників бізнесу в готовності захищати їхні інвестиції. Також глава держави заявляв, що запропонує представникам великого бізнесу і українським олігархам інвестувати в інфраструктуру Донбасу.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали