Європейський банк реконструкції і розвитку найбільше коштів інвестує в УкраїнуЄвропейський банк реконструкції і розвитку за десять місяців 2019 року інвестував в економіку України понад 1 млрд євро і чекає рекордного обсягу інвестицій за підсумками року.

Як говориться в повідомленні ЄБРР, переданому УНІАН, на зустрічі з міністром фінансів України Оксаною Маркаровой в Вашингтоні президент ЄБРР Сума Чакрабарті зазначив, що в 2019 році Україна, швидше за все, стане головним напрямком інвестицій.

«Ми обіцяли зробити більше в країнах нашої присутності в майбутні роки, і Україна символізує це: більше інвестицій, більше проектів і більше впливу», - сказав він.

Оксана Маркарова, в свою чергу, зазначила, що результати діяльності ЄБРР в Україні в цьому році представляють міцну основу для майбутнього партнерства.

Довідка УНІАН. ЄБРР є найбільшим інституційним інвестором в Україні. На сьогоднішній день банк інвестував 14,6 млрд євро в майже 450 проектів. 75% інвестицій банку доводиться на приватний сектор.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали