Загальна сума боргів за комуналку перевищила 50 млрд гривеньНаселення України у вересні сплатило за житлово-комунальні послуги (ЖКП) 5,7 млрд грн, тоді як нарахована за вказаний період сума становила 4,8 млрд грн. Загальна сума боргів за комуналку склала 51 млрд грн - на 2,1% менше заборгованості за ЖКП в серпні. Про це повідомила в експрес-випуску Державна служба статистики (Держстат).

Зокрема, на кінець вересня заборгованість за газ склала 22,3 млрд грн, за централізоване опалення та гарячу воду - 14,4 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - 4,9 млрд грн, за холодну воду і водовідведення - 4,1 млрд грн, за вивезення сміття - 0,8 млрд грн, за електроенергію - 4,5 млрд грн.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (з розрахунку 150 кВт • год), на одного власника особового рахунку у вересні становили 714,8 грн.

Таким чином, українці погашають борги попередніх періодів, відзначають в Держстаті. Також боржники укладають угоди про реструктуризацію боргів.

"У січні-вересні 2019 року з населенням було укладено 50 тис. договорів щодо погашення реструктуризованої заборгованості на загальну суму 394,3 млн грн. Сума внесених платежів з урахуванням довгострокових договорів склала 224 млн грн", - додали в Держстаті.


Друкувати
Найбільш популярні матеріали