Оптимізм навколо торгових відносин між США і КНР знизив ціну золотаВартість золота зростає в п'ятницю вранці, відіграючи різке падіння, яке відзначали днем раніше на тлі оптимізму навколо торгових відносин між США і КНР, свідчать дані торгів.

Станом на 7.26 EET ціна грудневого ф'ючерсу на золото на нью-йоркській біржі Comex росла на 3,45 долара, або на 0,24%, до 1469,85 долара за тройську унцію. Ціна грудневого ф'ючерсу на срібло знижувалася на 0,19%, до 16,977 долара за унцію.

У п'ятницю на ринку золота відзначається корекційне зростання після того, як в четвер падіння ціни дорогоцінного металу досягло 1,6%. Це сталося через зниження попиту на більш надійне золото після коментаря китайської сторони по торговим відносинам з США. Так, офіційний представник міністерства комерції Китаю Гао Фен заявив, що синхронне скасування підвищених мит повинне бути важливою умовою досягнення першої частини торгової угоди Китаю і США.

При цьому, незважаючи на останні заяви, експерти відзначають невизначеність, що зберігається в торговельних відносинах США і Китаю. "У ринку багато питань з цього приводу, і саме тому, незважаючи на розпродажі, вартість золота не пробила серпневі мінімуми", - сказав агентству Рейтер старший валютний стратег DailyFX Ілля Співак (Ilya Spivak).


Друкувати
Найбільш популярні матеріали