Газ для населення подешевшав на 8,2%Нафтогаз знизив на грудень ціну на газ для населення на 13% — до 4277 гривень за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат). Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

«З урахуванням поточних транспортних тарифів кінцева роздрібна ціна з ПДВ складе від 7,2 до 7,8 грн за куб. м газу (проти 8,5 грн за куб. м в 1 кварталі 2019 року)», — пояснили в Нафтогазі.

«Незважаючи на те, що за результатами біржових торгів ринкова ціна газу на українському ринку за останній місяць не знижувалася, регульована ціна в грудні 2019 року знизилася відповідно з заявленою вартістю розмитненого в листопаді газу», — йдеться в повідомленні.

Нафтогаз пропонує гарантовану ціну, яка буде діяти з 1 січня 2020 року до кінця опалювального сезону.

Гарантована ціна зафіксована на рівні 5500 грн за тис куб. м (без урахування ПДВ, транспортних витрат і націнки газзбитів).

«Це пропозиція дозволить захистити побутових споживачів від різкого подорожчання газу, яке може відбутися в 1 кварталі 2020 року», — заявили в компанії.

Гарантована ціна на 12% нижче регульованої ціни, за якою Нафтогаз продавав газ захищеним споживачам у січні-квітні 2019 року.

Тоді оптова ціна для споживачів в рамках ПСО становила 6 236 грн за тисячу кубометрів.

«Кінцева роздрібна ціна для побутових споживачів у кожному регіоні залежить від витрат на транспортування газу магістральними та регіональними газопроводами, а також від націнки газсбытов


Друкувати
Найбільш популярні матеріали