Ларін про призначення прем’єр-міністра: кулуарно витягають з рукава не козир, а чергового пішакаФормування вже другого за каденції монобільшості, яку складають представники «Слуги народу», Кабміну та призначення нового прем’єр-міністра викликали значну кількість оцінок як в експертному середовищі, так і в окремих політичних таборах.

Народний депутат України, представник політичної партії «Опозиційна платформа-За життя» Сергій Ларін на своїй сторінці у Facebook зазначає, що застав в парламенті час справжнього парламентаризму, коли кандидат на посаду прем'єр-міністра протягом тижня приходив на засідання всіх без винятку фракцій і на ключові комітети. Представляв свою програму, відповідав на питання і тільки після цього проходив повну процедуру в залі парламенту.

На думку Сергія Ларіна, це був час і традиції, на які потім наплювали нові, молоді, просунуті і західноосвічені. Обговорення і зараз тільки в колі обраних, як вони про себе думають. А насправді кулуарно витягають з рукава не козир, а чергового пішака, який стане об'єктом критики і черговим провалом.

Нагадаємо, що Сергій Ларін у свій час займав посаду заступника голови Адміністрації Президента України та майже три роки був Головою Кіровоградської обласної державної адміністрації. Вшосте обраний народним депутатом України.

Український журнал «Економіст»

Друкувати
Найбільш популярні матеріали