Україна має найбільший потенціал для зростання серед EEMEAАналітики BofA також підтвердили свій конструктивний погляд щодо прибутковості за українськими валютних і гривневих інструментів, вказавши на дезінфляцію, високу реальну прибутковість і політику облікової ставки, а також додаткове пом'якшення. На їхню думку, тактично співвідношення ризик / винагорода краще за паперами в валюті, в тому числі завдяки більш високій ліквідності, в той час як в середньостроковій перспективі вони віддавали б перевагу ставками.

"Україна має найбільший потенціал для зростання серед прикордонних ринків EEMEA, беручи до уваги угоду з МВФ", - наголошується в звіті.

У ньому також вказується, що ВВП-варранти України, як і раніше, привабливі, з огляду на ймовірність великої виплати за підсумками стрибка ВВП в 2021 році, а значить зростання вартості до 120% номіналу з нинішніх близько 85%. Аналітики BofA вважають, що після сильного зростання в останні тижні короткостроковий потенціал подальшого подорожчання дещо обмежений, проте перспектива виплат до $ 1,6 млрд в 2023 році за підсумками стрибка ВВП в 2021 році збільшує ймовірність обміну ВВП-варантів на нові довгострокові облігації.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали