Українці заявляють про погіршення економічного становищаБільше 60% українців вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні півроку, чверть вважають, що воно не змінилося, і тільки 8% відзначили поліпшення.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 15-20 липня.

"Більше 60% вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні півроку, чверть вважають, що воно не змінилося, і тільки 8% відзначили поліпшення. У той же час настрої щодо майбутнього більш оптимістичні: 17% вважають, що в найближчі 6 місяців економічна ситуація в Україні покращиться, 35% вважають, що вона не зміниться, і 40% - очікують погіршення. Однак в довгостроковій динаміці відсоток тих, хто очікує поліпшення, - падає, поряд з цим дещо зменшується і почуття емоції надії (26%) серед населення, а розчарування залишається емоцією, яку відчувають найбільше (43%)", - йдеться в повідомленні.

Причину можливого економічної кризи більшість опитаних вбачає в некомпетентності влади, хоча чверть вважає, що економічний занепад настане через обмеження.

В цілому, за результатами опитування, 19% вважають, що в цілому справи в Україні йдуть у правильному напрямку, і 68% - протилежної думки.

Опитування проводилося серед населення України у віці від 18 років і старше у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали