Україна отримає додатково ще майже мільярд доларів кредитівУкраїна і Міжнародний банк реконструкції і розвитку (МБРР) планують у кінці серпня 2020 року підписати угоду про позику на $350 млн. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства фінансів.

Також, Європейська комісія схвалила надання Україні 500 мільйонів євро макрофінансової допомоги. Отримані кошти будуть спрямовані у державний бюджет на витрати.

«Після підписання і набуття чинності угоди про позику його кошти будуть перераховані в загальний фонд держбюджету», — зазначила прес-служба.

Рада виконавчих директорів СБ у кінці червня схвалила виділення Україні $350 млн у рамках першої позики з двох запланованих позик. Гроші підуть на розвиток на підтримку реформ, які є критично важливими.

12 червня Україна повністю отримала $2,1 млрд першого траншу від МВФ за новою 18-місячною програмою stand-by. Загальний розмір програми складає 3,6 мільярда SDR (близько $5 мільярдів).

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, програма МВФ відкриває Україні можливість отримати фінансування від інших міжнародних партнерів.

Друкувати
Найбільш популярні матеріали